“Žiadna TOP-ka...”

Na pozícii č. 13 spomedzi 198 Reštaurácie v Zakopanom
Možnosti stravovania: Večera, Rezervácie
Možnosti stravovania: Večera, Rezervácie
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Navštívil som s prateľmi túto reštiku...
Prostredie krásne, ozaj nadchli až do času, kedy sme nedostali jedálny lístok...
Dohovoríme sa poľsky, ale žiadna sláva...ceny vysoké, mäsité jedlá v obmedzenom počte...mali sme chuť na "tradičné goralske" mäsité pokrmy...ktoré boli minimálne o 100% predražené oproti ostatným reštauráciám a zároveň nebola v ponuke "mastná" mäsitá strava..
Takže...
Zákusok a vínko .... môže byt, ale ostatné som si ani nedal..
Prajem Vám lepší výber...

Poďakujte používateľovi JerryG1788.

Zrecenzované: 18. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Restauraciu sme navstivili na zaklade recenzii. Interier nadherny ani personalu sa neda nic vytknut. Ale bohuzial jedlo nic mimoriadne, nic tomu nechybalo ale nicim ani neoslovilo.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi 943katarinas.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia zarzadzajacy, Dyrektor generalny v zariadení Goralska Tradycja.Zodpovedané: 24. novembra 2017

Dear Guest,

Thank you for your choosing Góralska Tradycja restaurant and your review. I am sorry that not all of the aspects of your course have been satisfying for you.
While I wish you had a better experience, it is feedback like this that we learn from and use to improve. We work hard to deliver an exceptional guest experience, and it's apparent in this case that we fell short.

We appreciate your sharing your concerns and it is our hope that you will give us the opportunity to better serve you in the near future.

Yours sincerely,
Góralska Tradycja Team

Zrecenzované: 12. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Vzdy, ked sme v Zakopanom nemozeme vynechat tuto restauraciu. Po pol roku sme sa tu opat vratili a cakali sme, ci neklesla urovne jedla a obsluhy. Ale opak bol pravdou. Opatovne nas milo prekvapila profesionalita personalu a vynikajuce jedlo. Vyskusali sme aj jedlo z ich sezonneho menu a musim povedat, ze jedlo u nich je naozaj kulinarsky zazitok. Dakujeme a urcite sa zase vratime.

Dátum návštevy: marec 2017
1  Poďakujte používateľovi Tatiana K.
Zrecenzované: 26. januára 2017

Reštaurácia v goralskom štýle s vynikajúcou stravou. Vysokoprofesionálny a milý personál. Ceny sú o niečo vyššie, ale je to priamo úmerné a zodpovedajúce prostrediu.

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi Experience666849.
Zrecenzované: 27. decembra 2016

Reštaurácia sa nachádza na poschodí pričom na prízemí je cukráreň s kaviarňou (tam sme sa ale nezdržali). Interiér je veľmi štýlový a má pripomínať goralskú architektúru. Ale už na prvý pohľad vám bude jasné, že sa jedná o exkluzívnu reštauráciu, do ktorej môžete zavolať aj náročného gurmána.
Výber jedál vychádza z tradičných poľských pokrmov ale všetky su ozvláštnené minimálne moderným servírovaním prípadne surovinou, ktorá nie je bežná v iných reštauráciach.
Osobne som vyskúšal steak z hovädzej sviečkovice podávaný s údeným kostným špikom a bola to úžasná kombinácia. Ostatní si pri stole pochvalovali kačicu. Ak neviete po poľsky, prípadne iný svetový jazyk, tak odporúčam prelistovať jedálenský lístok na webovej stránke a použiť službu online prekladača. Mnohé názvy špecialít totiž neovláda ani človek s vynikajúcimi jazykovými schopnosťami.
Za zmienku stojí aj rozsiahly výber vín a milá profesionálna obsluha. Ak hľadáte miesto na romantickú večeru, tak tu sa určite nesklamete. Ak ste väčšia partia, ktorá chce spolu stolovať, tak Goralska Tradycja je pre vaše zámery 100% pripravená.

Dátum návštevy: december 2016
Poďakujte používateľovi biobob-zilina.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Goralska Tradycja, si pozreli aj

Zakopané, Malopoľské vojvodstvo

Navštívili ste Goralska Tradycja? Podeľte sa o svoje zážitky!