Recenzované: 2. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Strava na úrovni obsluha nic moc aj ked prvy dojem bol velmi dobrý. Prinisli nam pokazené jedlo, ktoré vymenili bezplatne.

Maju vsade reklamu na pivo plzen nevieme prevo ale nemali ho. Ponukali len par lokalnych.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi PeterR6315.
Recenzované: 20. augusta 2017

Čistý, pekný, na úrovni, vhodný predovšetkým pre rodiny. Pre deti: večere - detské menu, bazén 0,95m, preliezky za hotelom, rodinné izby - priechodné, spojené dvermi, detská herňa. Ostatní hostia musia počítať s aktívnou účasťou detí v bazéne, tak v detskom, ako aj v plaveckom bazéne (hĺbka cca 1,50m)= sú spojené. Hotel Grand 4° je centrálny, je v ňom recepcia, bazény, sauny, posilňovňa, s 5°Rezidenciou je spojený presklenou chodbou, wellness a bazén je spoločný pre Grand a Rezidenciu. Drevený 3°hotel Nosalowy Dwor je pár m ďalej, pri hlavnej ceste, pri vstupe do areálu. Strava: raňajky + večere - široká ponuka, chutné, dobré jedlo (znova by sme volili polpenziu). Bazén je na daný počet hostí skôr malý, plný detí, vírivky permanentne obsadené, 3 sauny. Na izbách župan, papuče, minerálky zdarma, varná kanvica s čajom a kávou. Superior izba nemala balkón. Štandard izba bola s balkónom. Bar s panoramatickým výhľadom bol mimo prevádzku, bar na recepcii do 22:00. Hotel je ďalej od centra, ale s autom nie je problém. Hotel má veľké kongresové priestory.

Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi nicky60.
Recenzované: 9. novembra 2016

Stravili sme pekne š dni v Grand Nosalowy Dwor. Hotel krasny, izby ciste, prijemny personal. Kedze sme boli cez tyzden bolo malo ludi, detsky kutik sme maly "sukromny". Vhodne miesto pre vylet s detmi. V hoteli su dva detske kutiky a vonkajsi obrovsky hrad - ihrisko, ale kedze je zima, tak sme ho nevyuzili. Deti zabavia tiez v bazene.
Lokalita hotela je tiez dobra, autom je vsetko blizko - Krupowki street, Gubalowka, Skokanske mostiky, Kasprowsky Vierch. Aj na peso by bolo blizko, ale na dvojrocne dieta bez kocika vela :)
Ranajky perfektne, velky vyber. Odporucam, urcite by som sa este vratila.

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi AnnaS20659.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 11. júna 2014

Vychutnali sme si 5-dňový relaxačný pobyt v Zakopanom a náš pobyt v hoteli Grand Nosalowy Dwor vo veľkej miere prispel spokojnosti. Od centra sa hotel nachádza tak akurát, aby sme mali pokoj, po ktorom sme túžili a zároveň je dosť blízko ku všetkým hlavným atrakciám. Mali sme izbu s balkónom, ktorá nám poskytovala výhľad na hory. Skutočne sme si tam užívali rána a večere. Izba bola čistá a zodpovedala cene - no bola tam len sprcha a nie vaňa, ak na tom niekomu záleží. Plavecký bazén, menší (detský) bazén, vírivka boli skvelé. Na poschodí sme si užili rôzne sauny, ako aj terasu na opaľovanie. Do vybavenia hotela patrí tiež spa a fitness centrum, no tie sme nevyužili. Wi-Fi a raňajky (hojné a chutné) boli zahrnuté v cene za izbu. Večere chutili báječne, takže odporúčame sa tam aspoň raz večerať. Osobitá vďaka patrí Pawelovi a Edyte z recepcie a Przemyslawovi z reštaurácie za to, že robili všetko a ešte viac, aby splnili naše potreby - Dziękujemy Bardzo!

Poďakujte používateľovi Schipperkes.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Recenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: júl 2018