“pirohy rychlo a lacno”

Kuchyňa: Poľské
Štvrť: Stare Miasto
Štvrť: Stare Miasto
Zrecenzované: 15. marca 2018

prisli sme v case oběda, mali sme malo casu a toto bolo akurat po ruke, samoobsluha, mily priestor, jedlo urobia rychlo a je to pomerne lacne a da sa z toho najest, ziadny kulianrsky zazitok. ak mate nabity program v krakove a nemate cas sediet dve hodiny v restauracii, je to ok, jedlo je viac menej priemerne, dali sme si slane aj sladke pirohy, další krat by som skusila inu restauraciu

Poďakujte používateľovi MartinaOndrej.
Napísať recenziuRecenzie (1 084)

Zrecenzované: 2. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšie tradičné "pierogy" v meste, v krásnom tradične vyzdobenom prostredí. Oplatí sa počkať si na voľný stôl

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Veronika M.
Zrecenzované: 29. októbra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: október 2019
Zrecenzované: 23. októbra 2019

Zrecenzované: 21. októbra 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pierogarnia Krakowiacy, si pozreli aj

Krakov, Malopoľské vojvodstvo

Navštívili ste Pierogarnia Krakowiacy? Podeľte sa o svoje zážitky!