Recenzované: 11. septembra 2017

prekrásne, útulné, štýlové ubytovanie splnilo dokonale očakávania, v nádhernej záhrade, súkromie v loveckom apartmáne, z okna počuť zvuk vody vo fontáne v jazierku, raňajky sme si súkromne vychutnali na blízkom posede v záhrade, všetko bolo starostlivo upravené so zmyslom pre detail, raňajky výborné, výdatné, očaril aj kľúč, ktorý sme dostali, aby sme sa dostali zo záhrady priamo do parku valtického zámku, je to v podstate súčasť parku, výborná poloha penziónu, pár krokov je aj valtické podzemie a stodola (posedenie pri vínku a cimbálovej muzike), príjemná majitelka, veľmi ďakujeme Peter a Mária

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi mariaO685JD.
Recenzované: 5. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Krasne ubytovanie, mili majitelia, ranajky jak v top hoteloch priamo do izby. Izba bola sice mensia ale o to utulnejsia. Fantasticke. Sem sa urcite radi vratime. A ten park a zahrada...tu clovek pochopi co je genius loci :) Boli sme velmi spokojni, velmi prijemne ubytovanie.

Dátum pobytu: júl 2016
2  Poďakujte používateľovi vladog546.
Recenzované: 28. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: júl 2018