Zaujímavé

Vyskúšali sme si interaktívnu prehliadku a zábavným spôsobom sa dozvedeli niečo z vedy a techniky... viac informácií

Recenzované: 2. apríla 2019
weronu
Treba vidieť !

Recenzované: 26. marca 2017
Miroslava R
Košice

Recenzované: 26. marca 2017

Svet techniky je veľmi dobrá atrakcia, kde sa dá toho veľmi veľa vidieť, skúsiť a naučiť sa. Bonusom sú animátori so zmyslom pre humor :) Odporúčam.

Dátum zážitku: marec 2017
1  Poďakujte používateľovi Miroslava R.
Recenzované: 19. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Svet techniky nás príjemne prekvapil. Na svoje si prišli všetci - deti 5 - 12 rokov aj rodičia. Potešilo nás, že nešlo o statickú výstavu, ale všetky exponáty sa dali nahmatať, vyskúšať... Cez praktickú skúsenosť sa dal svet techniky, vedy a práce naozaj dobre pochopiť alebo aspoň priblížiť. Vďaka všetkým jeho tvorcom!

Dátum zážitku: marec 2017
Poďakujte používateľovi GabikaH4.
Recenzované: 21. augusta 2016

Uzasna exkurze do taju vedy a techniky pro uplne laiky. Skvele vysvetlene jednotlive jevy a jejich nazorne ukazky. Nejlepsi asi je, ze si kazdy navstevnik muze vlastnorucne vyzkouset jak co funguje a zejmena pro deti je to uceni se nenasilnou formou.
Opravdu doporucuji pro navstevu s detmi.

Dátum zážitku: august 2016
Poďakujte používateľovi Tralalak.
Recenzované: 17. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Ok, az na niektore nefungujuce exponaty.
Dost narocne prejst aj aj. Film o Galapagoch v 3D bol nadherny.

Dátum zážitku: august 2016
Poďakujte používateľovi RenataJ752.
Recenzované: 28. februára 2016

Táto recenzia sa týka Malého sveta techniky. Je to naozaj super miesto a páčilo sa nie len deťom (od 7 do 14 rokov) ale aj nám dospelým. Mám dojem, že niektorí návštevníci si nepozrú celú dolnú časť - takže pozor na to ! Výborní boli aj ochotní a všadeprítomní zamestnanci.

Dátum zážitku: február 2016
Poďakujte používateľovi riom54.