“Najlepšia reštika”

Na pozícii č. 5 spomedzi 393 Reštaurácie v Ostrava
Vhodné pre: Veľké skupiny
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 20. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšia reštauracia v Ostrave!!! Milí personál. Jedlo na jedničku... vrelo odporúčam... najlepšie steaky

1  Poďakujte používateľovi mariomZ6905CN.

Zrecenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemne prostredie mexickej restauracie, mila obsluha, vyborne pivo a skvele jedlo Pri navsteve Ostravy sem treba urcite zavitat ☺️

Poďakujte používateľovi alex_somorovska.
Zrecenzované: 16. marca 2017

Výborná obsluha, naprosto perfektní domluva i v anglickém jazyce a jídlo špičkové. Číšník doporučil správnou úpravu steaků i víno.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi Tereza S.
Zrecenzované: 17. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Prijemne prostredi, ochotna a kvalitni obsluha. Jidlo vyborne. Doporucuji jejich zebra a z predkrmu svestky ve slanine. Oboje je luxusni zalezitost.
Jen obcas trva dele nez vam donesou jidlo.
Rozhodne doporucuji.

Dátum návštevy: november 2016
Poďakujte používateľovi Pavel V.
Zrecenzované: 30. septembra 2016

Absolútna spokojnosť.
V tejto reštaurácii sme boli druhý krát a opäť sme boli nadmieru spokojí. V Ostrave sme už vyskúšali viacero reštaurácií, no len v tejto sme najviac spokojní, preto ak budeme najbližšie v Ostrave, určite pôjdeme rovno tu.
Prostredie a vybavenie reštaurácie je štýlové, dekorácie doladené a celá jedna stena je presklenná, takže máte výhľad na pešiu zónu.
Personál je upravený, milý, ochotní, odborný, stále usmievavý, vie odporúčiť, upozorniť na dlhšiu čakaciu dobu pri niektorých jedlách.
Široká ponuka nápojov. Primeraná ponuka jedál. Všetky jedlá nám veľmi chutili, fazuľa bola pripravená "al dente" a nie na blato ako inde. Ja nepreferujem pikantné jedlá, ale tieto boli tak akurát, že som nemala problém zjesť porciu. Všetky mäsá ktoré sme mali boli pripravené medium, čo by takto malo byť v každej reštaurácii. Porcie jedál sú dostatočne veľké, niektoré až veľmi veľké. A pred jedlom podávajú pozornosť podniku v podobe tortilla chips s pikantnou salsou.
Túto reštauráciu môžem vrelo ODPORÚČAŤ, kto má rád vyššiu úroveň a kvalitné jedlá.

Dátum návštevy: september 2016
Poďakujte používateľovi TatryAnna.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Comedor Mexicano, si pozreli aj

Ostrava, Moravskosliezsky kraj

Navštívili ste Comedor Mexicano? Podeľte sa o svoje zážitky!