Mesto na dlani

Vstup na vežu cez celkom veľkolepú halu radnice.ziadne schody, výťah až hore- cez informačnú... viac informácií

Recenzované: 8. decembra 2019
mirroslavv
Nová radnice Ostrava

Nádherný výhled na Ostravu a okolí.My se tam dostali s přítelem na vozíku.Vadil akorát schod od... viac informácií

Recenzované: 18. októbra 2018
svetlana212018
Ostrava, Česká republika

Recenzované: 11. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Na základe recenzií sme sa boli pozrieť na tejto veži. Vystihli sme akciu, kde bolo možné prejsť si peši po 293 schodoch útrobami veže od 6. poschodia s výkladom a históriou. Na vrchole veže sme mali výklad, kde je čo možné vidieť a taktiež históriu mesta. Úžasné a jednoznačne odporúčam. Nádhera.

Dátum zážitku: september 2017
1  Poďakujte používateľovi MilanR360.
Recenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Aj napriek nie nejlepsiemu pocasiu sme boli milo prekvapeni aka je Ostrava krasna. Videli sme az na Beskydy. Informacne tabule na kazdom vyhlade veze su velmi uzitocne. Vstupne 120 kc pre dvoch dospelych je prijatelne.

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi MarekT590.
Recenzované: 2. júna 2015

Hore Vás vyvezie rýchlovýťah, výhľad je to neskutočný, naokolo samá zeleň, hore sú 2 ďalekohľady, no v máji, keď som tam bola fungoval len jeden. Bohužiaľ však pohľad z neho ma nenadchol, chcelo by to jeho úpravu.
Na medzizastávke hore či dole máte možnosť si kúpiť suvenír (či už magnetky, pohľadnice...)
Bol to zážitok byť tam hore :-) oplatí sa zájsť tam.

Dátum zážitku: máj 2015
Poďakujte používateľovi graity.
Recenzované: 16. novembra 2014 cez mobilné zariadenie

Vyjedete vytahem na vrchol radnicni veze a zjistite, ze Ostrava je plna zelene, v dohledu krasne Beskydy. Zazitek, nenechte si navstevu ujit. Nekdy je vez pristupna i ve vecernich hodinach a pohled na nocni Ostravu taky stoji za to.

2  Poďakujte používateľovi Petrs70.
Recenzované: 2. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: január 2020