Recenzované: 6. novembra 2017

wellness super, izba pekná čistá všetko ok pekné priestory na úrovni, boli sme spokojní s personálom aj s polohou hotela, raňajky sme nemali tak nehodnotím, čaj a kavička na izbe čakali tiež super :) pohoda

Dátum pobytu: júl 2017
Poďakujte používateľovi Odyssey702190.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ParkInn_Ostrava, General Manager v zariadení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel.Zodpovedané: 9. novembra 2017

Dobrý den Matúši,

Děkujeme Vám za Váš čas věnovaný recenzi umístěné zde na portál Tripadvisor. Těší nás, že jste během svého pobytu využil služeb našeho hotelu a vše bylo k Vaši spokojenosti.
Těšíme se brzy na viděnou.
Petr Frýdl

Recenzované: 25. októbra 2017

Keď navštívim Ostravu, tak sa ubytujem len v tomto hoteli. Moderný, elegantný, hygiena na vysokej úrovni v izbách, aj ostatných priestoroch, reštaurácia s chutným výberom jedál a vynikajúcich vín. Celkový dojem vám umocní ešte profesionálny personál či už na recepcii, alebo v reštaurácii. Musím vyzdvihnúť raňajky formou švédskych stolov. Tak s takou pestrosťou a výberom som sa v Čechách ešte nestretla. Vďaka.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi marase2016.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ParkInn_Ostrava, General Manager v zariadení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel.Zodpovedané: 31. októbra 2017

Dobrý den,

Děkujeme Vám za využití služeb našeho hotelu, jsme moc rádi, že se Vám u nás líbí a opakovaně se k nám vracíte. Vážíme si Vašich milých komentářů, velmi nás potěšili a motivují nadále překonávat očekávání všech našich hostů.
Těšíme se brzy opět na viděnou.
Petr Frýdl

Recenzované: 5. januára 2017

Mám rád tento hotel a rád sa sem vraciam. Preto i počas výletu s priateľkou do Poľska sme sa tu zastavili. Hotelové izby sú moderne vybavené s pohodlnou posteľou a príjemným posedením. Wellness a nonstop prístupné fitness je taktiež príjemným spestrením hotelu.
Hneď vedľa hotelu je zástavka MHD s priamym spojom na hlavní nádraží.

Dátum pobytu: júl 2016
Poďakujte používateľovi Juraj P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ParkInn_Ostrava, General Manager v zariadení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel.Zodpovedané: 6. januára 2017

Dobry den Juraji,

Dekujeme Vam za vyuziti sluzeb hotelu Park Inn by Radisson Ostrava Jsme velmi radi, ze behem Vaseho pobytu probehlo vse k Vasi spokojenosti a tesime se opet brzy na videnou.
S pranim prijemnych dni,
Petr Frydl

Recenzované: 8. marca 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: január 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia QualityOstrava, General Manager v zariadení Park Inn by Radisson Ostrava Hotel.Zodpovedané: 9. marca 2020

Recenzované: 6. marca 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: marec 2020