Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 7. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Momentalne jsem ubytovana v hotelu, nemuzu vytknout vubec nic, velice prijemni zamestnanci jak na recepci, tak na snidani. Pokoje ciste, luxusne zarizene, postel i polstare vse velice pohodlne. Nadstandardní snidane s vyberem uplne pro kazdeho, skvela dostupnost do centra mesta. Vsem doporucuji :)!

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi Sweetchilli3737.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NH_Olomouc, Generální ředitel v zariadení NH Collection Olomouc Congress.Zodpovedané: 8. novembra 2017

Vážená slečno,
jsme moc rádi, že si pobyt v NH Collection Olomouc hotelu užíváte, a své pozitivní pocity sdílíte s ostatními. Vaše milá slova budu sdílet s celým týmem.

Recenzované: 15. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Firemni konference pro partnery, dobre misto pro tento typ aktivit, zejmena chci ocenit skvelou praci cisnika Honzy v prubehu ctvretecniho vecera..... Dobra gastronomie, velky vyber pri snidani, prostorne ciste pokoje.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi Petr P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NH_Olomouc, Generální ředitel v zariadení NH Collection Olomouc Congress.Zodpovedané: 18. septembra 2017

Vážený pane,
bylo pro nás potěšením se o Vás starat a jsem velmi rád, že jste si pobyt u nás užil včetně gastronomických kreací naší kuchyně, snídaně a samozřejmě servisu.
Vaše slova jsem sdílel s celým hotelovým týmem.

Recenzované: 26. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Toto je uz druhy krat co som v tomto hoteli, a opat nesklamal. Izby perfektne, personal profesionalny a mily, ranajky su famozne a pestre, restauracia je vyborna. Naozaj nemam co vytknut tomu hotelu. Je to uzasne.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi adnanhamzic.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NH_Olomouc, Generální ředitel v zariadení NH Collection Olomouc Congress.Zodpovedané: 28. augusta 2017

Vážený pane,
bylo pro nás potěšením se o Vás starat a jsem velmi rád, že jste si pobyt u nás užil včetně pohodlného pokoje, snídaně a samozřejmě servisu, kterým je NH Collection Olomouc hotel proslulý. Děkujeme za milá slova a pochvalu našeho vstřícného a ochotného týmu. Vaše slova budu sdílet s celým týmem.

Recenzované: 12. februára 2017

Hotel je dobre situovany kedze je 10 minut od centra mesta ktore je naozaj carovne . My osobne sme tam travili skoro kazdy vecer. Sluzby a okolie hotela naozaj vynikajuce, jedlo taktiez. Ubytovanie je velmi dobre. Upratovacie sluzby tiez vynikajuce stale sa upratovalo menili sa postelne uteraky atd. Sluzby velmi dobre, stale nam poradili ked sme sa potrebovali zorientovat v okoli.

Dátum pobytu: január 2017
1  Poďakujte používateľovi katanata2017.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NH_Olomouc, Generální ředitel v zariadení NH Collection Olomouc Congress.Zodpovedané: 14. februára 2017

Vážený hoste,
mockrát děkujeme za Váš hezký komentář. Jsme moc rádi, že jste si pobyt v NH Collection Olomouc Congress hotelu užili.
Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Recenzované: 1. novembra 2016

Hotel je na vysokej úrovni a skutočne si 4 hviezdičky zaslúži, možno aj 5. Personál bol veľmi milý, v reštaurácii všetci "kmitali". Co sa týka výberu jedla... vynikajúci. Skutočné gastronomické lahôdky. Izba bola krásna, čiastá, priestranná s výhľadom na fotbalové ihrisko. Využili sme aj služby wellnes... hotel ponúka niekoľko druhov saun, bazénov. Dobre sme sa tam zrelaxovali. Hotel je vo veľmi tichom, príjemnom prostredí. Do tohto hotela by sme sa chceli určite ešte vrátiť. Vrelo dporúčame!

Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi martinstuber2016.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NH_Olomouc, Generální ředitel v zariadení NH Collection Olomouc Congress.Zodpovedané: 3. novembra 2016

Vážený pane,
velmi pekne ďakujeme za Váš milý komentár na náš hotel po Vašom pobyte u nás.
Vážime si každej spätnej väzby našich hostí a takýchto pozitívnych eště viac.
Tento komentár budeme určite zdielať s celým týmom.
Ďakujeme a prajeme krásny den.
General Manager