“Jedlá”

Hospudka U Korunky
Na pozícii č. 1 spomedzi 14 Reštaurácie v Ledniciach
Kuchyňa: České

Jedlá z grilu boli super, chutné, ugrilované akurát, veľké porcie za dobré ceny, veľký výber :) Milý personál.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi stevo773.

Zrecenzované: 31. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Jedlo velmi chutne, rychla obsluha nato ze bolo plno. Mali sme cestoviny, panenku a tradicne vepro knedlo zelo- vsetko bolo pa-ra-dne

Poďakujte používateľovi petronelal31.
Zrecenzované: 24. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Za kratke obdobie sme navstivili uz trikrat a musim odporucit. Najlepsi tatarak, nefiltrovany Gambrinus. Vsetky jedla boli velmi chutne a ceny prijatelne.

Poďakujte používateľovi Ivan7372017.
Zrecenzované: 7. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Atmosféra je veľmi príjemná aj na terase aj vo vnútri hospody. Co sa týka jedla, šalát s kozim syrom a červenou repou bol jeden z najlepších aký som jedla. Priateľ mal panenku, ktorá ho neohurila ale bola okej. Dobre pivko aj limonáda. Cena /výkon = na výbornú.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi petus27.
Zrecenzované: 10. júna 2019

Mňam, mňam výborné papanie :) Veľmi nám chutilo a páčilo sa nám aj posedenie, super výber, dobré ceny :)

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi zuzulka_manu.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hospudka U Korunky, si pozreli aj

Lednice, Juhomoravský kraj
Lednice, Juhomoravský kraj

Mikulov, Juhomoravský kraj

Valtice, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Hospudka U Korunky? Podeľte sa o svoje zážitky!