Lednice

Na pozícii č. 2 spomedzi 14 Reštaurácie v Ledniciach
Kuchyňa: České
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie

Moderne a minimalisticky zariadená reštika, veľmi pekná, príjemné posedenie, jedálny lístok bohatý, jedlo skvelé a za dobré ceny :)

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi stevo773.

Zrecenzované: 30. augusta 2019

Nepríjemný personál. Ani sme nevošli do reštaurácie a už nás ohriakol čašník vo dverách, že sú plne obsadení. Na akúkoľvek otázku odpovedal jednou tou istou vetou a falošným úsmevom.
Pripadalo mi to ako snobárna. Všetko sa dá predsa vysvetliť inak
Škoda.
Vyberiete si určite inú reštauráciu,kde sa skvelo najete.

Poďakujte používateľovi spooninseason.
Zrecenzované: 20. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Doteraz sme tu boli 5 krát a odchádzali sme spokojný. Posledná návšteva bola horšia. Jedlo bolo výborné, obsluha tiež, ale veľkosť porcie hlavného jedla za 330 korún pôsobila ako malé predjedlo. Vďaka stúpajúcim cenám a zmenšovaniu porcií už tento podnik nenavštívime

Poďakujte používateľovi TTZT1.
Zrecenzované: 20. augusta 2019

Reštaurácia ma veľmi príjemný a čistý interiér; obsluhujúci personál je mili a ochotní; jedlo bolo vynikajúce; ako sa hovorí “nebicko v papulke”.. Uz sme tu boli viackrát a vzdy to bolo na jednicku. Naposledy sme išli po diaľnici z Prahy; kde sme boli sklamaní z reštaurácií a zámerne sme sa tu zastavili; a táto reštaurácia opäť nesklamala. Super; urcite sa sem vrátime a odporúčame ju všetkým našim priateľom .

Poďakujte používateľovi Jana082019.
Zrecenzované: 6. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Takto to má vyzerať keď všetko ladí. Reštaurácia v nádhernom prostredí, kreatívne riešený interiér aj obchodík s dobrotami. Personál maximálne úslužný a ústretový. No a nakoniec samotné jedlo, jeden gastroorgazmus za druhým. Čo si dáte Česku klasiku alebo špecialitu šéfkuchára neoľutujete. A názov pasuje tiež, chudý odtial neodídete.
Na záver nás milo prekvapil účet, za takú kvalitu by sme boli ochotní zaplatiť aj viacej.

Poďakujte používateľovi norbertbomba.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurace U Tlustych, si pozreli aj

Valtice, Juhomoravský kraj

Lednice, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Restaurace U Tlustych? Podeľte sa o svoje zážitky!