“Zaručený gastronomický zážitok”

Kuchyňa: České
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 10. marca 2018

Vrelo odporúčam túto skvelú reštauráciu,kde vás privíta usmievavi,milí personál a zaručene Vám pripraví gastronomický zážitok.Určite navštívte !!!

2  Poďakujte používateľovi HelenaS3469.

Zrecenzované: 25. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Pekná reštaurácia s profesionálnou obsluhou, vynikajúcim jedlom z úžasných surovín a dobrým pomerom kvalita cena. Rovnako nadšené sme boli aj z obchodíku vedľa a zo zakúpeného vína naozaj odporúčame. Kachní prso a marinovaná hruška naozaj znamenité.

Poďakujte používateľovi ninkao2019.
Zrecenzované: 28. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemne prostredi,mily personal,rychla obsluha a dobre jidlo.byli jsme velmi spokojeni.cena primerena objednavce.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi michaljanic.
Zrecenzované: 2. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Na reštauráciu sme náhodne narazili pri potulkách Lednicou. Sprvu nenápadný vchod upútal jednak sklípkom s udeninami, syrom a vínami, ale aj vstupom do prednej časti reštaurácie. Na každý úsek prevádzky je tam zamestnanec. Nenechali nás ani dlho čakať, ani mrznúť vonku. Ponuka jedla široká (ale nie priveľmi), nájdu sa varianty pre menej hladných, pre veľkých hladošov, vegetariánov aj sladkomilných. Objednali sme si vínko (miestne, výborné) a mäsové pokrmy. Porcie boli naozaj veľké, aj iné jedlá pri okolitých stoloch boli lákavé a obrovské. Personál úslužný, priestory prijemné, na to, že frekvencia návštevníkov bola vysoká, nebol tam pach, veľký hluk ani chaos. Celkovo podnik odporúčam, pomer cena/kvalita je viac než nadštandardný. Určite sa vrátime!

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi lentiska87.
Zrecenzované: 17. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemna obsluha, vyborne jedlo so sezonnymi a lokalnymi surovinami a perfektnym moravskym vinkom.
Primerane ceny.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi TiborH187.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurace U Tlustych, si pozreli aj

Lednice, Juhomoravský kraj
Lednice, Juhomoravský kraj

Valtice, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Restaurace U Tlustych? Podeľte sa o svoje zážitky!