Lednice

“Burgre”

Burger club Lednice
Na pozícii č. 3 spomedzi 14 Reštaurácie v Ledniciach

Skvelý podnik, na svoje si príde aj vegetarián čo je podľa mňa super, nikto nie je ukrátený, burgre boli famózne, jedny z naj aké som kedy jedol.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi stevo773.

Zrecenzované: 24. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Musím pochváliť poctivú domácu bulku a hranolky ale to je asi tak všetko. Maso v burgru za 200vky by nemalo chutiť ako karbanátek, od chuti pravého hovadzieho bez múky to malo žial ďaleko.
Coleslaw by sa mohol volat pepřslav.
Škoda burger by mal byt hlavne o mase a nie o levných náhradách.

1  Poďakujte používateľovi suzielalik.
Zrecenzované: 5. augusta 2019

Počas prehliadky Ledníc sme si urobili menšiu obednú prestávku len na niečo rýchle práve v tejto reštaurácii. Prostredie štýlové moderné, čisté, personál mladý, ale pohotový s príjemným vystupovaním, jedlo síce trochu dlhšie trvalo urobenie, ale chutné. Jeden postreh - v jedálnom lístku neklamú. Konkrétne sa o tom presvedčil náš syn, ktorý si dal burger s možnosťou voľby pikantnosti od 1 po 5, s odporučením, že 1-2 je pre normálnych ľudí, 3 pre fajnšmejkrov a 4-5 len na vlastné nebezpečie. Volil hrdinsky 4, no po druhom zahryznutí očervenel, slzy do očí, hasil limonádou , zjedol potom už len hranolky s tatarkou a zbytok burgeru sme po kúskoch dojedli ostatní a bolo to vážne maximálne pikantné, ale mäso fajn urobené, celkovo jedlo dobré. Takže jedálny lístok neklamal, nevieme si predtsaviť stupeň 5.

1  Poďakujte používateľovi Jajo371.
Zrecenzované: 4. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Lepšie hodnotenie tomu neviem dať. Pivo bolo fajn, dokonca z malého pivovaru. Obsluha vcelku ok. Prostredie pre rýchle stravovanie, štýlove aj čisté. Jedlo bolo jednoduché, nič oslnivé. Ale je to podnik pre rýchle jedlo, takže hranolky a burger. Nám to padlo vhod. Ja burgre moc nehodnotím. Beriem to ako žemlu s mäsom, ktorá pre mňa nepredstavuje nejakú gastronómiu.
Ale účel to splnilo.

Poďakujte používateľovi MichalJanulka.
Zrecenzované: 28. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Myslim ze to tu uz je jasne vsetkym ze to tam nezvladaju. To ze nam nedoniesli ani menu a tlacili na nas aby sme si obiednali rychlo ( takze bud hamburger mesiaca alebo vyskladaj si sam ) to by som este preglgla. Ale to ze na ten "hamburger mesiaca" sme museli cakat viac ako hodinu a este nam aj prisiel suchy a studeny tak to uz myslim ze je vela. Na tabuli maju napisane ze niesu fast food, co je pravda, lebo "rychlost" neni zrovna spravne sloveso ktore by mi napadlo pri pomysleny na tento podnik. Nenehajte sa oklamat vzhladom, je to tam sice velmi pekne ale vsetko ostatne je otrasne. Fuj. Je ovela viac lepsich restauracii v okoli kde vam spravia lepsi, lacnejsi burger a urcite nebudete cakat nan hodinu

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Relax02737547997.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Burger club Lednice, si pozreli aj

Lednice, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Burger club Lednice? Podeľte sa o svoje zážitky!