VIDA! science centrum
Uzasny den!

Navstevu vo Vida centre urcite odporucam. Mysleli sme, ze to bude navsteva na 3 hodiny, ale... viac informácií

Recenzované: 1. novembra 2019
BarboraM103
Zaujímavé

Vida Park v Brne je podľa mňa veľmi vydarená výstava, naozaj sa oplatí navštíviť s deťmi, mali sme... viac informácií

Recenzované: 28. augusta 2019
sadko222
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 1. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Aktivitu sme naplanovali vramci navstevy Brna. Absolvovali sme to ako rodina s dvomi detmi, 6 a 12 rokov. Obaja si nasli to svoje a my ako rodicia taktiez. Stravili sme tu cca 5hodin. A odchadzali sme “nasyteni” :))) je uzasne vidiet na jednom mieste tolko zaujimavych veci! Za nas spokojnost ❤️

Dátum zážitku: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi Ivet_sk.
Recenzované: 25. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Zaručené zábavné učenie. Pokusy v praxi. Ako vzniká tsunami, záplavy, čo sa deje pri zemetrasení, odstredivá sila pri hre s loptou v točiacej sa miestnosti, ako urobiť tornádo, zmyslové hry a veľa ďalších pokusov. Veľmi sa nám páčila aj výstava Klamárium s optickými ilúziami.

Dátum zážitku: marec 2017
1  Poďakujte používateľovi Venture678093.
Recenzované: 17. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme tam s kolegami, prave prebiehala expozicia KLAMARIUM - velmi dobre spracovane. A prizemie bolo plne zaujimavych pokusov, prezentacii a vsetko interaktivne. Viem si predstavit co to urobi s detmi na skolskom vylete :)

Dátum zážitku: február 2017
Poďakujte používateľovi YoungGurmet.
Recenzované: 28. decembra 2016

Vida je určite odporúčam na jar alebo jesen ked vonku už nie je uplne ideálne počasie. Vida zaručuje dostatok zábavy a zdelania zábavnou formou pre všetky vekové kategorie.

Dátum zážitku: marec 2016
Poďakujte používateľovi Klau R.
Recenzované: 12. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Už sme navštívili Experemtarium v Kodani, Pariži a Stockholme a Brno ozaj prekvapilo. Veľmi kvalitne pripravene. Množstvo pokusov a experimentov. Deti boli nadšené. Myslím je Brno je najlepšie. Škoda, že nemáme aj na Slovensku.

Dátum zážitku: november 2016
Poďakujte používateľovi PeterC7398.