“Odporúčam :)”
Recenzia Cafe Placzek

Cafe Placzek
Na pozícii č. 8 spomedzi 82 Káva a čaj v Brne
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, milá obsluha a skvelé dezerty. Super servis, radi sa sem vraciame aj s návštevami.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi MarcelaRebrova.

Zrecenzované: 15. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Navsteva kavarny nas nadchla. Skocili jsme na kafe a "neco k tomu". Obe vybrana jidla byla rychle pripravena a chutove vyborna. Obsluha mila.. Pri navsteve Brna zajdeme jiste zas!

Poďakujte používateľovi Baouse.
Zrecenzované: 14. augusta 2017

V Cafe Placzek sme boli osmi a všetci sme si dali iné slané raňajky. Všetky boli fantastické a vrátili sme sa aj na druhý deň. Obsluha bola veľmi príjemná. Jediným malinkým mínusom bolo trošku dlhšie čakanie, no inak určite odporúčam!

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Anicka_SR.
Zrecenzované: 3. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Pokud hledate chutne jidlo za normalni cenu (polivka, hlavni chod, napoj 400) tak tohle je dobra volba. Nabidka napoju rovnez super. Cely dojem trochu zkazilo cekani na zaplaceni.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi Jarda K.
Zrecenzované: 24. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Dali sme si cappucino ktoré chutilo presne tak ako práve cappucino ma chutiť. Koláč ktorý som si dala nebol az taky dobry-velmi sladký a asi v chladničke aj dlhšie stal.

Dátum návštevy: august 2016
Poďakujte používateľovi esti_ka7.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Cafe Placzek, si pozreli aj

Brno, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Cafe Placzek? Podeľte sa o svoje zážitky!