“Otrasná Fajita”

Na pozícii č. 8 spomedzi 1 144 Reštaurácie v Brne
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 14. marca 2018

Pred cestou z výstavy som s kamarátom navštívil túto reštauráciu ( pôvodne to kedysi bola mexická reštaurácia a on ju odporučil, že tam dobre varia mexické jedlá ).
Fajitas bola katastrofa, samá príšerne mastná cibuľa aj s úplne zhorenými kúskami, koreniny v tom žiadne, dva kúsky hovädzieho mäsa, také slížiky proporciálne cca tretinu objemu prstu s názvom malíček .
Za 299 Kč.
Fazuľová polieka oproti reštaurácii Casa Fuego bola horšia.
NEODPORÚČAM.
4 časníci na place, asi sa striedali, kto z nich zbehne občas do kuchyne :-).
Nič tak gastronomicky zlé som dlhodobo v tejto cenovej kategórii nezažil.

Poďakujte používateľovi jssuchyjan.

Zrecenzované: 17. septembra 2017

Tak POZOR! Sem sa určite choďte najesť. Mimoriadne príjemný zážitok - krásne prostredie, príjemná obsluha, vynikajúce jedlo. Ochutnali sme 4 druhy jedla a všetky boli vynikajúce! Ak máte chvíľu času poobzerajte sa aj po okolitom areály. Určite sa Vám bude páčiť!

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi Delon212.
Zrecenzované: 29. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Výborné jedlo, ochotná obsluha, ktorá vie poradiť vo výbere jedál aj nápojov. Určite odporúčam a ešte sa sem vrátime.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi JaroslavD41.
Zrecenzované: 21. marca 2017

Mala som možnosť navštíviť reštauráciu viackrát. Vždy skvelé jedlo a perfektná obsluha. Určite odporúčam ako jedno z naj miest v Brne.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi 795ChristineS.
Zrecenzované: 13. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Navsteva v nedeli odpoledne. Prvnim ale jedinym nedostatkem byla ztracena rezervace. Ale uvadec misto nasel... obsluha profi a mila. Nabidka zajimava. Ceny trichu vyssi ale odpovidajici. Servis vina skvely. Pokrmy vyborne. Asi nejlepsi interier v Brne z hlediska prijemne atmosfery a ucelnosti reseni...

Dátum návštevy: február 2017
Poďakujte používateľovi roman_179.

Cestovatelia, ktorí si pozreli BUTCHER'S Grill & Pasta, si pozreli aj

Brno, Juhomoravský kraj

Navštívili ste BUTCHER'S Grill & Pasta? Podeľte sa o svoje zážitky!