“Zmiesane pocity”
Recenzia Panoptikum

Panoptikum
Na pozícii č. 141 spomedzi 1 139 Reštaurácie v Brne
Zrecenzované: 6. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Prisli sme do skoro prazdnej restouracie (2 a aj napriek tomu trvala priprava jedla skoro hodinu, no jedlo bolo na koniec celkom fajn.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi martinaY9722BF.

Zrecenzované: 28. decembra 2016

Od toho podniku som očakávala trošku viac. Jedlo priemerné až pod priemerné. Obsluha sa ukázala raz az uhorský rok. Ale na druhú stranu v tomto podniku som bola iba zopár krát ale myslím že sa tam zas neobjavím nejaku dobu.

Dátum návštevy: apríl 2016
Poďakujte používateľovi Klau R.
Zrecenzované: 12. decembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: december 2019
Zrecenzované: 23. júna 2019

Dátum návštevy: jún 2019
Zrecenzované: 27. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: august 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Panoptikum, si pozreli aj

Brno, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Panoptikum? Podeľte sa o svoje zážitky!