“Nikdy viac!”

Everest Indian Restaurant
Na pozícii č. 266 spomedzi 1 133 Reštaurácie v Brne
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu na víkendový obed. Rajčinová polievka nebola zlá, ale ostatné jedlo naozaj nestálo za nič. Nedochutené (koreninami naozaj šetrili) a slabé. V indickej reštaurácii sme zvyknutí na horšiu hygienu, tu tomu nie je inak, ale prekvapila nás nie veľmi príjemná obsluha. Okrem iného sa tam nejaký "chlapík" (predpokladám majiteľ) choval nechutne. Odkedy sme vkročili pozeral po nás svojim podnapitým pohľadom. Za barom si čapoval pivo, z ktorého mu cestou k stolu tiekla pena, medzitým chodil do kuchyne a na bare vykladal poháre (nie že by si umyl ruky). Na záver nám personál odmietol dať bloček za platbu s tým, že im dnes nefunguje kasa (pritom keď prišiel poslíček prevžiať jedlo na donášku, bloček pre zákazníka dostal). Pri odchode po nás neštekol ani pes... žiadne "dovi" alebo "ďakujeme". Takže ako skúsebosť stačilo. Nikdy viac.

Poďakujte používateľovi MarcelaRebrova.

Zrecenzované: 3. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Excellent food! Mango shrimps, tikka masala, chicken mushrooms, all very tasty.

Fantasticke jedlo! Prostredie sem tam pokulhava, ale kvalita jedla to vyvazuje. Urcite by som prisla znova.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi jenirell.
Zrecenzované: 19. mája 2015

náhodou sme objavili túto reštauráciu pri návšteve Brna, nelutujeme!!! naozaj výborné jedlo, príjemná obsluha, dobré ceny. určite plánujeme dalsiu zastavku :)

Dátum návštevy: máj 2015

Dátum návštevy: máj 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Everest Indian Restaurant, si pozreli aj

Brno, Juhomoravský kraj

Brno, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Everest Indian Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!