“Famózne”

Sunset restaurant
Na pozícii č. 23 spomedzi 1 114 Reštaurácie v Brne
Vhodné pre: Špeciálne príležitosti, Malebný výhľad
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Donášková služba, Rezervácie
Zrecenzované: 24. mája 2016 cez mobilné zariadenie

Na túto reštauráciu som náhodu natrafila na internete a k jej navštíveniu ma presvedčil pštrosí steak .Neľutovala som.Bol to zatial najlepší steak aký som ja kedy jedla,výborne pripravený a šťavnatý .Čo sa týka umiestnenie tak na výbornú a obsluha na jedničku,veľmi milý a profesionálny.Určite doporučujem aj ďalej a verím že naša návšteva nebola posledná.

Dátum návštevy: máj 2016
Poďakujte používateľovi Lubika89.

Zrecenzované: 13. marca 2016

Reštaurácia s neskutočnou atmosférou a prekrásnym výhľadom na Brno. Jedlá a dezerty sú vnikajúce a nádherne servírované. Obsluha maximálne profesionálna, milá, ochotná pomocť s výberom a skvele pomohli s výberom vína :)

Dátum návštevy: marec 2016
Poďakujte používateľovi Nikola Ť.
Zrecenzované: 27. novembra 2015

Super tip pre darček. Veľmi príjemná obsluha. K reštaurácii vedie výťah, ktorý Vám privolá obsluha, takže máte hneď po vstupe pocit výnimočnosti.

Dátum návštevy: november 2015
Poďakujte používateľovi Scorpionik.
Zrecenzované: 1. októbra 2015

Odporúčam túto reštauráciu všetkým, ktorí majú radi dobré jedlo, lahodné víno, profesionálny personál a dokonca krásny výhľad. Obsluhoval nás veľmi príjemný mladý čašník, ktorý bol profesionálny, priateľský a pri výbere jedál a nápojov nám s radosťou poradil. Výhľad je na nezaplatenie. Jedlo aj pitie bolo presne podľa našich predstáv. Určite sa sem opäť vrátime pri ďalšej návšteve Brna. :)

Dátum návštevy: jún 2015
Poďakujte používateľovi Andrea_loves_food.

Dátum návštevy: jún 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Sunset restaurant, si pozreli aj

Brno, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Sunset restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!