Zimna prechadzka

Skvely vylet pocas zimneho popoludnia. Mnozstvo zaujimavych akcii, jediny dovod pre ktory nedam... viac informácií

Recenzované: 2. januára 2019
BernardetaRo
Beladice, Slovensko
Pekný výhľad na celé mesto

Hrad Špilberg je jedným z "must-see", ktoré nájdete v každom zozname týkajúcom sa Brna. Okolie... viac informácií

Recenzované: 28. augusta 2018
HeyItsMichelle
Bratislava, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (1 029)

Recenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Prekrásne vynovené a čisté miesto . Personál hradu bol perfektný vždy na svojom určenom mieste aby vás oboznámil s históriou hradu . Pred prehliadkou si môžete vrchný odev a batožinu odložiť do šatne a potom si v klude prezrieť priestory . Trvá to celkovo cca 2 hodiny . Určite prídeme v lete lebo okolie hradu má nádherný park .

Dátum zážitku: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi Marcela1144.
Recenzované: 27. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Po as návštevy Brna sme sa sem vybrali na prechádzku z centra mesta, hrad je pekný, upravený, výhľad z neho stojí za to. Určite krajší než z kostola sv. Petra a Pavla. Odporúčame navštíviť.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi majxan14.
Recenzované: 9. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Špilberk je pekne misto na prochazky, za hezkeho pocasi je okolni park krasny a hrad nabizi pekne vyhledy. Hrad jako takovy toho moc nenabizi, podzemni kasemety zajimave ale nijak zasadne vyjimecne.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi JanaK_Prague.
Recenzované: 23. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Výborné miesto na prechádzku, ale aj ranný beh - veľa zelene, mnoho chodníkov. / Perfect view, like a green island in the city, very calm in the morning, many paths, ideal for the morning run.

Dátum zážitku: máj 2017
Poďakujte používateľovi luciamU5178RN.
Recenzované: 29. septembra 2016

Mali sme možnosť prezrieť si hrad len v exteriéry, nakoľko sme prišli veľmi skoro a bolo ešte zatvorené. Napriek tom, môžem byť povedať, že sme boli ohúrení. Hrad je pekne udržiavaný, fotogenický a ponúka nádherné výhľady na Brno.
Zaskočený som bol iba skutočnosťou, že celé vnútorné nádvorie je preplnené javiskom a lavičkami (pre konanie koncertov). Do fasády navŕtané držiaky osvetlenia. To trošku narúšalo doterajšie príjemné pocity z hradu. Možno by to mohlo byť vysunuté mimo centrálneho nádvoria. Každopádne neľutujeme, že sme si vyšliapli až hore.

Dátum zážitku: september 2016
1  Poďakujte používateľovi Jozef C.