Pekné miesto

Malý hrad, no hodný návštevy. Okolie areálu, ktoré ponúka výhľad na mesto, sa dá prejsť aj bez... viac informácií

Recenzované: 15. júla 2020
SisaBLABLA
Slovensko
Zimna prechadzka

Skvely vylet pocas zimneho popoludnia. Mnozstvo zaujimavych akcii, jediny dovod pre ktory nedam... viac informácií

Recenzované: 2. januára 2019
BernardetaRo
Beladice, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (1 052)

Recenzované: 9. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Špilberk je pekne misto na prochazky, za hezkeho pocasi je okolni park krasny a hrad nabizi pekne vyhledy. Hrad jako takovy toho moc nenabizi, podzemni kasemety zajimave ale nijak zasadne vyjimecne.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi JanaK_Prague.
Recenzované: 23. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Výborné miesto na prechádzku, ale aj ranný beh - veľa zelene, mnoho chodníkov. / Perfect view, like a green island in the city, very calm in the morning, many paths, ideal for the morning run.

Dátum zážitku: máj 2017
Poďakujte používateľovi luciamU5178RN.
Recenzované: 29. septembra 2016

Mali sme možnosť prezrieť si hrad len v exteriéry, nakoľko sme prišli veľmi skoro a bolo ešte zatvorené. Napriek tom, môžem byť povedať, že sme boli ohúrení. Hrad je pekne udržiavaný, fotogenický a ponúka nádherné výhľady na Brno.
Zaskočený som bol iba skutočnosťou, že celé vnútorné nádvorie je preplnené javiskom a lavičkami (pre konanie koncertov). Do fasády navŕtané držiaky osvetlenia. To trošku narúšalo doterajšie príjemné pocity z hradu. Možno by to mohlo byť vysunuté mimo centrálneho nádvoria. Každopádne neľutujeme, že sme si vyšliapli až hore.

Dátum zážitku: september 2016
1  Poďakujte používateľovi Jozef C.
Recenzované: 25. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Super atrakcia,krásne prostredie a skvelé exponáty a výstavy, super sprievodcovia a nádherný výhľad na Brno

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Recenzované: 18. júla 2016

Veľmi zaujímavé a pútavé rozprávanie o Kasematoch, história aj strašidelné príbehy. Pekná pevnosť a prechádzka po podzemí.

Dátum zážitku: júl 2016
1  Poďakujte používateľovi cakanka.