Recenzované: 30. decembra 2016

Ked sme v Brne, vzdy sme ubytovani v tomto hoteli. Boli sme tu uz viackrát a vzdy sme boli spokojni. Personal hotela je mily a ochotny vyhoviet poziadavkam hosti. Izby su ciste, denne udrziavane. Z vyssich poschodi hotela je pekny vyhlad.

Dátum pobytu: december 2016
Poďakujte používateľovi SIMONA B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AlenaKamrlova, Manažer v zariadení Orea Hotel Voronez.Zodpovedané: 3. januára 2017

Vážená pani Simona B,
ďakujeme, že ste si našli čas na hodnotenie nášho hotela. Sme veľmi radi, že po príjazde do Brna využívate práve Orea Hotel Voroněž. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s personálom hotela a s čistotou a udržiavanosťou hotelových izieb. Dúfam, že nás čoskoro opäť navštívite.
S poďakovaním,
Viktória Káderová, recepčná.

Recenzované: 28. septembra 2016

Hotel má výbornú polohu pri brenskom výstavisku len 20-30 min pešo od centra. Svojim vzhľadom veľmi neláka. Interiér je však v poriadku prispôsobený svojim hviezdičkám. Izby boli pri príchode čisté. Prekvapením bola na izbe rýchlovarná kanvica s čajmi a instantnou kávou. V kúpeľni by som ako nevýhodu videl umiestnenie WC misy blízko steny. Objemnejší ľudia môžu mať problém.
Jedlo, ktoré sme ochutnali na večeru bolo výborne dochutené, mäsko mäkké. Na raňajky si môžete vybrať z bohatých švédskych stolov. Náladu nám zlepšil veselo sa usmievajúci personál, ale našli sa aj ich kolegovia, ktorým úsmev na tvári zamrzol.
Ak je možnosť, žiadajte si izbu s výhľadom na centrum mesta. Z deviateho poschodia je to úžasné najmä v noci.

Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi Jozef C.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AlenaKamrlova, Manažer v zariadení Orea Hotel Voronez.Zodpovedané: 4. októbra 2016

Vážený pane Jozefe C,
Děkujeme za Vaši návštěvu v Orea Hotelu Voroněž. Těší nás, že jste si pobyt u nás užil a současně oceňujete další dovybavení pokoje. Velmi rádi slyšíme, že Vám u nás chutnalo, náš personál byl přátelský a především, že si od nás odnášíte zážitek ve formě nočního pohledu na město Brno s dominantou osvětlené katedrály Petrova a hradu Špilberku.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na Vaši příští návštěvu, rádi Vás u nás opět uvítáme.
S úctou
Alena Kamrlová – vedoucí recepce

Recenzované: 18. mája 2019

Dátum pobytu: apríl 2019
Recenzované: 18. mája 2019

Dátum pobytu: máj 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Destination777198, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zariadení Orea Hotel Voronez.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Recenzované: 16. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: február 2019