“Nieco ine, nieco stylove a nieco fajne 😊”

SORRY - Peceme Jinak
Na pozícii č. 4 spomedzi 36 Dezerty v Brne
Zrecenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Cukraren s vlastnym, originalnym stylom. Velmi prijemne prostredie a kazdy kolac naozaj chutny. Plus nikde inde take kolace nenajdete My sme skusili Red Velvet s absinthom, Mrkvovu a Rumovy Cheesecake a vsetky sme ohodnotili na plny pocet. Baby fakt “Pecou jinak” a ide im to skvele! Urcite stoji za navstevu!

Poďakujte používateľovi LenkaLesova.

Zrecenzované: 3. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Tato kavárna je originalita sama. Mechovy dort? Cvrček na dort? Origami? Vše tu najdete a hned si to zamilujete.

Poďakujte používateľovi klara_zbon.
Zrecenzované: 25. novembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: november 2019
Zrecenzované: 15. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: júl 2018
Zrecenzované: 21. januára 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli SORRY - Peceme Jinak, si pozreli aj

Brno, Juhomoravský kraj

Navštívili ste SORRY - Peceme Jinak? Podeľte sa o svoje zážitky!