“Výborné jedlo”

Buffalo American Steakhouse
Na pozícii č. 35 spomedzi 1 137 Reštaurácie v Brne
Zrecenzované: 31. marca 2018

Veľmi pohodové posedenie v príjemnom prostredí. Ubytovaní sme boli hneď vedľa v hoteli, takže sme to mali doslova len na skok. Vynikajúce jedlo, ktoré boli štýlovo naservírované. Primeraná cena, veľmi milá obsluha. Len ma mrzí, že som neochutnala steak z krokodíla :P

Poďakujte používateľovi VeronikaB1294.

Dátum návštevy: jún 2019
Zrecenzované: 25. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: jún 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Buffalo American Steakhouse, si pozreli aj

Navštívili ste Buffalo American Steakhouse? Podeľte sa o svoje zážitky!