Super zazitok

Super atmosfera,pomocky osvetlenie a celkovy dojem uzasny!!! Osobne chcem podakovat zamestnancom... viac informácií

Zrecenzované: včera
584dominikg
Carodejnicka skola magie a kouzel - epizoda II

Dnes jsme navstivili s prateli tuto unikovou hru a musim priznat, ze se mi libila vic jak jednicka... viac informácií

205_rkag
Praha, Česká republika
Prečítať všetky recenzie (3 290)

19243 290 recenzií
Recenzované: 1. novembra 2019

Pro deti to byla prvni unikovka a zvladly to paradne. Perfektne se zapojovaly, spolupracovaly. I nam rodicum se unikovka moc libila. Takze za celou rodinu můžeme Unik z carodejnicke skoly vrele doporucit. Bylo to fajn

Poďakujte používateľovi hananeumannova3.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Questerland, Manažer v zariadení Questerland.Zodpovedané: 4. novembra 2019

Vážená Hano,

moc děkujeme za Vaší recenzi a jsme rádi, že se Vaší rodině hra líbila. Budeme se na Váš tým těšit i v našich dalších hrách.

S pozdravem,

team Questerland

Recenzované: 28. októbra 2019

vyborny zazitek s prijemnou obsluhou. Moc jsme si to s pritelkyn uzili a mohu tak doporucit i ostatnim. Meli jsme nejtezsi mistnost

Poďakujte používateľovi patrikduda404.

Vážený pane Patriku,

děkujeme za recenzi a doporučení a doufáme, že jste si Hvězdný element užili.

S pozdravem,
Questerland

Recenzované: 27. októbra 2019

Skvela unikovka plna zabavnych uloh. Vo Questerland sme neboli prvykrat, a prave pre skvely prvy dojem z prvej navstevy sme sa vratili. Nikca, Tereza a Adam nam hru spijemnili a pomohli ked bolo treba!
Oplati sa Questerland vyskusat!

Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Poďakujte používateľovi Alexandra G.

Vážená Alexandro,

rádi slyšíme, že jste k nám zavítali znovu. Děkujeme za kladnou recenzi. Operátorům Nikče, Tereze a Adamovi vyřídíme, že jste byli spokojení s jejich prací.

Se srdečným pozdravem,
Tým Questerland

Recenzované: 26. októbra 2019

Opat sme sa vratili do Questerlandu po nove dobrodruzstvo. Zombie nakaza bola odvratena a platena opat zachranena. Znova sme sa super bavili. Miestnost nie je az taka tazka. Na zaciatku sme sa sice potrapili, ale potom to uz islo ako po masle. Dobre volba napr. pre tych co s escape roomkami zacinaju, ale aj veterani si pridu na svoje. Prepracovane detaily, logicke ulohy, linearny dej.
Dakujem Vojtovi a Tereze za hladky priebeh. Tesim sa, co pre na nas pripravite nabuduce.

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi janoh485.

Vážený návštěvníku,

moc děkujeme za přívětivou recenzi a jsme rádi, že jste k nám zavítali znovu. :)
Gratulejeme k zachránění planety.

Hezký den,
Questerland

Recenzované: 17. októbra 2019

Bola to naša prvá návšteva únikové hry a veľmi sme si to užili. Radek a Vojta nám všetko super vysvetlili (múdra kniha dobre poradila, lebo občas už sme boli v koncoch ).
Moc ďakujeme a teším sa až prídeme vyskúšať aj ostatne miestnosti.

Poďakujte používateľovi Storyteller786190.

Dobrý den,

jsme moc rádi, že se Vám hra líbila. Radka a Vojtu pochválíme. :)
Budeme se moc těšit na Vaši další návštěvu.

S pozdravem
Tým Questerland