Moriartyho fantom

Skvela hra a skvele vedeni od Veroniky. Doporucuji. Hra je narocnejsi, urcite lepsi hrat ve vice... viac informácií

Zrecenzované: včera
dominikm947
Opakovaná návštěva. Maximální spokojenost.

Výborná hra, příjemné prostředí, krásné kulisy. Profesionální a ochotná obsluha -Veru, Petr a... viac informácií

Zrecenzované: pred 5 dňami
351elm
Prečítať všetky recenzie (3 415)

Recenzované: 26. februára 2018

V rámci firemného teambuildingu sme si vyskúšali všetky štyri únikovky. Najťažšia bola miestnosť Hviezny element, o to viac to bolo zaujímavé. Za hodinu sme sa dostali cez Staroveký Egypt až po intergalaktickú vesmírnu loď. Miestnosti sú úžasne spracované po vizuálnej stránke, úlohy veľmi sofistikované, našťastie personál v momentoch, kedy sme sa točili okolo jednej hádanky v pravej chvíli dal nápovedu. Vynikajúco sme sa zabavili, prevetrali všetky mozgové závity, naštartovali všetky zmysly, zároveň to fungovalo super na trénovanie spolupráce v rámci týmu. Ďakujeme a budeme dúfať, že pribudnú do budúcna ďalšie miestnosti.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi LionaB1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lukáš L, Manažer v zariadení Questerland.Zodpovedané: 17. apríla 2018

Moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste se s kolegy skvěle bavili! Těšíme se na Vás někdy příště! :-)

S pozdravem, Tým Questerland

Recenzované: 22. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Unikovka je hodne interaktivni coz ma velke plus ale na to ze jsme byli jedni z prvnich 50 hracu jsme se spis trapili na konci hry s technikou... vedeli jsme jak to ma patrit ale neslo se proste dostat dal... asi az po ctvr hodine zkouseni jsme byli uspesny a pocitac sepnul... ale tim nechci hru odsoudit treba chyba byla u nas to neposoudim ;-)

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi louwesek.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tereza S, Manažer v zariadení Questerland.Zodpovedané: 21. februára 2018

Vážená Únikářko,

moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že se Vám naše nejnovější místnost líbila. Hvězdný element je technicky na velmi vysoké úrovni, ale některé části hry jsou velmi citlivé na přesnost provedení. Celkově jde o nejobtížnější místnost, kterou si u nás můžete zahrát, a nezbývá než gratulovat k jejímu úspěšnému dokončení.

Recenzované: 11. januára 2018

Veľmi ochotný personál, hra vynikajúco štrukturovaná - stredne pokročilá úroveň. Naozaj sme si čas strávený při hre užili a odporúčame návštěvu :)

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi ZuzanaKubik8.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tereza S, Manažer v zariadení Questerland.Zodpovedané: 25. januára 2018

Vážená Zuzano,

moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že se Vám hra u nás líbila. Doufáme, že se v budoucnu ještě uvidíme.

Recenzované: 24. decembra 2017

Mile prijeti, rozumne vysvetleno i pro rodice-novacky, zdarily prubeh akce snad s vyjimkou jednoho dlouheho zakysu vznikleho skutecne zapeklitym umistenim promitane napovedy na misto, kde by clovek UV lampu necekal >> proste prima!

Dátum zážitku: december 2017
Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Poďakujte používateľovi petel189.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tereza S, Manažer v zariadení Questerland.Zodpovedané: 22. januára 2018

Vážený únikáři,

děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že se Vám naše magická místnost líbila. Většinou se nám zadaří nachytat každou skupinu alespoň na jedné zapeklitosti, tak se mohou v řešení únikových místností nadále zlepšovat.

Recenzované: 20. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Moje prvni unikovka a po tomto zazitku urcite ne posledni. Nemohu jinak nez doporucit. Obsluha vstricna a hra celkove chytlava, propracovane detaily.

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi ji_s577.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tereza S, Manažer v zariadení Questerland.Zodpovedané: 10. januára 2018

Vážený Jiří,

moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste si jednu z našich místností vybral jako svou první únikovku. Přejeme mnoho dalších úspěchů v únikových hrách.