“Skvele zavitky”

Na pozícii č. 13 spomedzi 131 Rýchle občerstvenie v Prahe
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Vytecne zavitky s oriskovou omackou. Prijemne prostredi. Zeleny vietnamsky caj zality spravne teplou vodou (cez neni bohuzel uplne obvykle)

Poďakujte používateľovi VasekP.

Zrecenzované: 8. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Bun bo nam bo velmi dobre, dobre ochutene 9,4/10. Zavitky klasicke, omacka k nim arasidova zvlastna chut a neislo to moc k sebe nebola to klasicka vietnamska omacka 4,5/10. Pho ga velmi dobra kvalitny vyvar 10/10.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi JaromirH14.
Zrecenzované: 1. septembra 2015 cez mobilné zariadenie

Nejlahodnejsi bageta, kterou jsem v zivote! jedla. Krasne servirovani v osatkach. Nem song teda nudne, ale ta BAGETA!!!

Dátum návštevy: september 2015
Poďakujte používateľovi 926lenkaj.
Zrecenzované: 25. januára 2020

Dátum návštevy: január 2020
Zrecenzované: 15. januára 2020

Dátum návštevy: november 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli banh-mi-ba, si pozreli aj

Navštívili ste banh-mi-ba? Podeľte sa o svoje zážitky!