Praha

“Ochutnávka rumu”

La Bodeguita del Medio
Na pozícii č. 218 spomedzi 6 585 Reštaurácie v Prahe
Vhodné pre: Barové prostredie, Špeciálne príležitosti
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Obed, Raňajky, Večera, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto

Super obsluha výborný výber rumov pekné prostredie a feeling tohto miesta super rum a veľmi chutné jedlo mali sme síce len taký finger food ale super.
#goodvibes

Poďakujte používateľovi tabakanik.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Bodeguita P, Manažer komunikace s hosty v zariadení La Bodeguita del Medio.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Děkujeme. Těší nás, že jste si návštěvu u nás užili. Budeme se těšit na další.
LaBdelM Team

Napísať recenziuRecenzie (1 718)

vyborna atmosfera a rychla obsluha. Cisto, siroky sortiment drinkov a prijemna obsluha. Ceny su trochu vyssie ale ste v centre takze asi primerane.
Odporucam urcite

Poďakujte používateľovi TomasLLL11L.

Děkujeme. Budeme rádi když nás znovu navštívíte.
Vaše LaBdelM

Zrecenzované: 10. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Super bar kde sa cítite akona Kube. Skvelé drinky milá obsluha. Výborne že si viete zatancovat aj cez týždeň nakoľko veľa iných podnikov je zavretých.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi qpdb89svk.
Zrecenzované: 4. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Uzasne skvele posezeni a oslava narozenin. Nezapomenutelná neobycejna atmosfera, jiste navstivim La Bodequita zase znova a s radosti. Velmi prijemny usmevavy personal, vzrůšo a hudba, tanec, drinky.... proste super party!!!!! Moc dekujeme a moc fandímedekujemeeee.... Radka Čalová

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Radka Č.
Zrecenzované: 14. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Po návšteve barbershopu oproti sme chceli skočiť s paní na obed .

Príjemné posedenie verím ,že večer to má svoju čaro, ale na obed to nieje .
Dalo sa ešte vybrať z obedového menu tak slečna si dala kur. steak so syrom ( super chuť , cena a porcia )
Ja som chcel ochutnať zo " špeciálneho menu " jedlo a dal som si trhané hovädzie mäso.
Akože ušlo to aspoň to mäso aj keď veľmi úbohá porcia oproti kuraciemu stejku ktorý bol 3x lacnejší . Banánové chips mi prišli ako sušené tvrdé banány do müsli , ryža s čiernymi fazuľami totálne suchá. Mal som to 1x neviem asi to tak má byť .
Za to ,že tam boli 4-5 stolov tak mi prišlo ,že dlho čakáme a,že sme skôr na obtiaž personálu
Slečna čo nás obsluhovala tak vynikala ako keby ju to tam moc nebavilo . Aspoň chutilo Vám to jedlo ? Chýbal mi dáky ľudský a profesionálny prístup .
Za tú cenu sme mohli ísť na sushi napríklad :)

Verím ,že sa to niekomu páči aj tá "fancy špeciálna " kuchyňa ,ale tá 1x veľmi zlá skúsenosť .

2 body len sa ten kur.steak !

V gastre robím celý život a očakával by som ,že ako sa správam ja ku zákazníkom tak aj oni ku mne , bohužiaľ .

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi 407mat_m.

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Bodeguita del Medio, si pozreli aj

Navštívili ste La Bodeguita del Medio? Podeľte sa o svoje zážitky!