“Super”

La Bodeguita del Medio
Na pozícii č. 231 spomedzi 6 188 Reštaurácie v Prahe
Vhodné pre: Barové prostredie, Špeciálne príležitosti
Možnosti stravovania: Raňajky, Večera, Obed, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 31. marca 2018

Vyborne miesto na vecerny drink s priatelmi alebo na dobru veceru, personal je ochotny a pozorny, prostredie nema chybu velmi rad sa vzdy sem vratim, vzdy ked som v prahe tak sa zastavim.

Poďakujte používateľovi Stanislav M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PetraFrantova, Manažer komunikace v zariadení La Bodeguita del Medio.Zodpovedané: 10. apríla 2018

Moc děkujeme za vaše milé hodnocení. Budeme se těšit brzy na viděnou LaBdelM

Napísať recenziuRecenzie (1 814)

Zrecenzované: 5. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemny servis, jidlo naprosto fantasticke (steaky), utulna atmosfera. Sice malinko vyssi ceny, ale rozhodne to za to stoji.

Poďakujte používateľovi Martin J.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PetraFrantova, Manažer komunikace v zariadení La Bodeguita del Medio.Zodpovedané: 16. marca 2018

Martine,děkujeme za vaši zpětnou vazbu a skvělé ohodnocení! Jsme rádi, že jste u nás byli skopojeni a budeme se těšit na vaši příští návštěvu! LA B DEL M

Zrecenzované: 27. novembra 2017

Super atmosféra, dobré mojito, skvelá hudba, top obsluha... jednoducho česká Kuba
(jediná vec, čo nám trošku prekážala, v dolnej reštaurácií je malý parket, býva to veľmi plné a horšie sa tancuje :( )

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Sarah H.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jan M, Generální ředitel v zariadení La Bodeguita del Medio.Zodpovedané: 28. novembra 2017

Děkujeme moc za pozitivní recenzi. Moc nás potěšila a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Zrecenzované: 20. novembra 2017

Super bar, vynikajúca atmosféra, príjemný a milý personál, hudba a vystúpenia lákajú k super zábave. Určite Vás navštívime opäť. Odporúčam pri návšteve Prahy neobísť Vás. Len tak ďalej, ste super!!!

Poďakujte používateľovi polakovicovarenata.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jan M, Manažer v zariadení La Bodeguita del Medio.Zodpovedané: 23. novembra 2017

Zrecenzované: 13. novembra 2017

Jedlo ako vždy super obsluha milá ústretová drinky a atmosféra proste TOP. Boli sme veľmi spokojný takže pre nás je to v Prahe top podnik

Poďakujte používateľovi tomasv641.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jan M, Generální ředitel v zariadení La Bodeguita del Medio.Zodpovedané: 16. novembra 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Bodeguita del Medio, si pozreli aj

Navštívili ste La Bodeguita del Medio? Podeľte sa o svoje zážitky!