“Atmosfera Cuby v Prahe”

La Bodeguita del Medio
Na pozícii č. 231 spomedzi 6 196 Reštaurácie v Prahe
Vhodné pre: Barové prostredie, Špeciálne príležitosti
Možnosti stravovania: Raňajky, Obed, Večera, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 6. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Genialne posedenie s perfektnym jedlom, drinkami a kvalitnymi cigarami. Samozrejme v rytme latino s pravou cubanskou atmosferou.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi petergW3629XB.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PetraFrantova, Manažer komunikace v zariadení La Bodeguita del Medio.Zodpovedané: 12. septembra 2017

Krásný den, Peter,
děkujeme vám za hodnocení restaurace a cocktail baru La Bodeguita del Medio.
Jsme opravdu rádi, že jste u nás byli se vším spokojeni a budeme se těšit na vaši další návštěvu.
LA B DEL M

Napísať recenziuRecenzie (1 815)

Zrecenzované: 13. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Mozem len podakovat za krasny vecer,vyborne jedlo,pitie a pocas vecere nam hrala ziva kubanska kabela.mozem vrelo doporucit

Dátum návštevy: február 2017
Poďakujte používateľovi Lubos B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GastroGroup, Manažer komunikace v zariadení La Bodeguita del Medio.Zodpovedané: 23. februára 2017

Děkujeme za tak kladný komentář. Jsme velice potěšeni, že jste byl u nás spokojen a doufáme, že budeme mít opět příležitost brzy Vás zde přivítat.

Zrecenzované: 13. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Dobry den, po dlhom čase mi pán barman spravil perfektný fizz, aky som dlho už nepil. Príjemný personál, aj posedenie. Ďakujem, prídem opäť a odporúčam.

Dátum návštevy: január 2017
Poďakujte používateľovi NeuroF1.

Zrecenzované: 8. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Pred vecerou sme si dali drink na prednom bare, barban miesa velmi dobre dochutene drinky. Vecera, ktorou nas vecer pokracoval, bola naozaj vynikajuca, dobra obsluha a prijemna atmosfera. Vrele kazdemu odporucame.

Dátum návštevy: január 2017
Poďakujte používateľovi Lukas B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GastroGroup, Manažer komunikace v zariadení La Bodeguita del Medio.Zodpovedané: 10. februára 2017

Děkujeme za krásné hodnocení, celý tým potěšen a bude se těšit i na vaši příští návštěvu!! :-)

Zrecenzované: 20. decembra 2016

skvele jedlo , skvela obsluha , hudba drinky proste uplne na urovni reštaurácia je na skvelom mieste naozaj prijemné posedenie

Dátum návštevy: december 2016
Poďakujte používateľovi tomasv641.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GastroGroup, Manažer komunikace v zariadení La Bodeguita del Medio.Zodpovedané: 3. januára 2017

Velmi děkujeme za vaši recenzi, opravdu nás potěšila! CElý tým se těší na vaší příští návštěvu!
Mějte se krásně a slunce stále v duši, LaBdelM

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Bodeguita del Medio, si pozreli aj

Navštívili ste La Bodeguita del Medio? Podeľte sa o svoje zážitky!