Recenzované: 13. februára 2018

Pretekajuce wc, spinavy koberec, vrzgajuca podlaha, prepalene zaclony od cigarety, rozbite dvere na balkon, poobijane okna, rozbity balkon, spinave vypinace, zlomeny nocny stolik, prepadnute a vrzgajuce postelne matrace, opotrebovane zariadenie kupelne.

V skratke - nie je mozne, aby sa zariadenie tohto typu radilo do 4 hviezdickovej kategorie. Mohli by sme sa bavit maximalne o 3* kategorii - ak by boli na izbe odstranene nedostatky popisane vyssie. V skutocnosti mala aj vacsina penzionov, ktore som kedy navstivil, vyssiu uroven nez tento hotel.

Dátum pobytu: február 2018
1  Poďakujte používateľovi BoardingPass667054.
Recenzované: 6. novembra 2017

Nechápem ako može mať tento hotel 4*.Všade nám bola zima.V kúpelni nie je ani radiátor,na chodbe ako v chladničke.Vážim si pani Mládkovú,ale tento hotel už nenavštívim. Už som navštívila dosť hotelov čo mali 4* a tento bol najhorší.

Tip na izbu: celú noc štekali a zavíjali psi
Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi Ema F.
Recenzované: 9. mája 2017

Pobyt v hoteli sme kupovali cez zlavomat za super cenu, zhrniem to tak, že služby zodpovedali cene ale určite nie 4**** hotelu, v izbe mini pidi televízor s hroznou kvalitou obrazu a zvukom, nočný stolík nalomený, prehoz na posteli bol prepálený a čo bolo najhoršie bolo okno v kúpeľni, ktoré keď ste otvorili mali ste výhľad na zhrdzavenú rúru a kopu pavučín, na raňajkách neporiadok a jedlo sa nedokladalo, ponuka bola široká ak ste prišli skoro ráno, na posteliach sa spalo dobre, personál na recepcii milí, výborná lokalizácia neďaleko metra a blízko hotelu je albert

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Discover709323.
Recenzované: 5. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel je v skvelej lokalite.Lahky prístup k metru,za rohom Starbucks a skvela restika Kulatak a aj obchod s potravinami.Cisty,spočiatku zima v izbe,ale stačilo pridať topenie,kúpeľňa akurát,vaňa vydezinfikovana,každý den ustlana posteľ a vymenene šálky a aj uteráky ak ich necháte na zemi.Ranajky akurát,cereálie,mlieko,jogurt,maslo,parky,vajíčka - jedine co by som vytkla je, ze by mohli dat názvy k jedlám, lebo tam boli niektoré potraviny ktoré som nevedela rozoznať. Káva trochu horka a nevedela ma prebrať, ale to môže byt aj tým, ze mam radšej silnejšie kávy. Sypane čaje top a prevádzka je nonstop, takze je jedno kedy prídete a kedy odídete z hotela. Najviac mi však vadilo, ze bolo vsetko počuť cez steny a vedľa bývali detičky, takze nepríjemne aj pre nás a myslím ze v istých prípadoch aj pre nich, ale inak super. Akurát vyčistiť balkóny, alebo aspoň s nimi nieco urobiť.
Vylet na 1* . Určite sa vrátime.

Dátum pobytu: január 2017
Poďakujte používateľovi natalijka41.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 24. januára 2017

Dobrý den, velice děkujeme za kladné hodnocení, budeme rádi, když k nám přijedete znova. Na balkonech zapracujeme:) Hezký den

Recenzované: 22. júla 2016

Nie som narocny turista, ale hotel, ktory sa prezentuje ako 4**** by mal dosahovat urcity standard.

Izby su sice moderne zariadene, ale su spinave. Kupelna by potrebovala rekonstrukciu a cista taktiez nebola. Ta cistota mi na hoteli prekazala najviac.

My sme mali izbu bez balkonu ale velkostou stacila. Na izbe je k dispozicii minibar a kavovy+cajovy servis, co je velmi dobre.

Co sa tyka ranajok, boli celkom v poriadku az na to, ze priestor restauracie je maly, stane sa, ze musite cakat 10 min, kym si budete mat kam sadnut. Taktiez bol trocha problem s doplnanim jedla a cistymi salkami.

Avsak polohou je tento hotel naozaj vyborny, 5 min peso vynikajuca restauracia Budvarka, 13 min peso ste na hrade a 2 min peso mate zastavky metra ci elektriciek. Kvoli polohe by som si tento hotel vybrala opat, na prespatie staci, ale urcite nedosahuje urovne styroch hviezdiciek.

Dátum pobytu: november 2015
2  Poďakujte používateľovi danielasebekova.