“Kaviareň so svojskou atmosférou”
Recenzia Kavárna Kabinet

Kavárna Kabinet
Na pozícii č. 2 671 spomedzi 6 226 Reštaurácie v Prahe
Kuchyňa: Kaviareň
Štvrť: Praha 6
Štvrť: Praha 6
Zrecenzované: 23. marca 2018

Kabinet je miesto so svojskou atmosférou. Cítila som sa tam veľmi príjemne a najprv som nevedela kam sa skôr pozrieť. Interiér je špecificky zariadený, čomu napovedá názov kaviarne. V Kabinete som ochutnala hádam najlepšiu horúcu čokoládu.

Dátum návštevy: apríl 2017

Dátum návštevy: október 2017
Zrecenzované: 2. októbra 2016

Dátum návštevy: október 2016

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kavárna Kabinet, si pozreli aj

Navštívili ste Kavárna Kabinet? Podeľte sa o svoje zážitky!