Cestovanie

Žiadne väčšie výhrady nemám, spravidla ním cestujem na trase Košice - Praha. A pozitívne hodnotím... viac informácií

Recenzované: 13. júna 2019
matisince99
Košice, Slovensko
Cesta bola dobra

Isla som dnes na vlaku leo express v triede economy. Sedadla boli docela dobre! Sluzby velmi... viac informácií

Recenzované: 16. júla 2020
Alicapalica01

2025465 recenzií
Recenzované: 21. marca 2018

Cestovali sme Leo expressom - trieda Economy 1x z Prahy na východ SR. Boli sme sklamaní! Neodporúčam vôbec! Okrem presností a rýchlostí ten vlak má úbohé služby. Wifi je predsa dnes už samozrejmosť! Vodu zdarma nám neponúkli -drzý personál-mladý muž povedal, že sme sa nezaregistrovali do Klubu Smille card a nemáme nárok-mal by ísť na školenie ako sa správa k cestujúcim! Deti majú nejakú "akciu" svačinka od Kubíka-nášmu synovi tam personál "šmaril" nejakú presnidavku, vedľa dievčatku nič. Strava otrasná - ako keby sme leteli do kozmu-odporúčam nejesť! Dali sme si tomatovú polievku, o ničom-miesta málo, doniesli to na tácke, aj tu nám vzali, lebo vraj nemajú dosť ... Jedné toalety (WC) nešla voda (mali tam iba dezinfekčný spray), druhé sa nedali zavrieť dvere. Výstupné dvere v našom vágone sa nedali otvoriť-cestujúci s batožinou sa museli presúvať. Málo miesta vôbec, väčší človek má čo robiť. A to všetko pomerne za vysokú cenu lístkov! Odporúčame RegioJet-tam sú služby!

Dátum zážitku: marec 2018
2  Poďakujte používateľovi Lujza888.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lea M, Manažer komunikace v zariadení Leo Express.Zodpovedané: 4. augusta 2018

Dobrý den,

Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí, Signál WiFi bohužel není vždy stabilní, v oblastech se špatným pokrytím sítě však není v našich silách ho zajistit. Členové Smile Clubu u nás opravdu mají vodu zdarma, pro její získání je nutné se zaregistrovat. Za stav toalet se omlouváme, na delších cestách se může stát, že kapacita vody na jednotku se vyčerpá.

Doufáme, že Vaše příští jízda už proběhne bez problému.

Váš Leo Express

Recenzované: 24. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

pane boze keby som mal 18 a tesil sa na intrak ale cesta na svadbu touto horskou drahou je katastrofa vlak sa ponahla ale vkuse snim trasie takmer nepretrzite v trase kosice praha mi meta hlavou sem a tam sedacky su miniaturne odklon sa neda nastavit a po hodine su na samovrazdu...na spanok zabudnite skor sa prebudi morska nemoc...neustale hlucne zvuky od harmonik kde sa spajaju vagony je strasny... servis ziadny...cele zle keby to nebola jedina moznost ako sa dostat na cas do prahy v polke cesty vystupim...

Dátum zážitku: august 2017
3  Poďakujte používateľovi silvesterf14.
Recenzované: 29. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Moje skusenosti s tymto vlakom su vzdy tragicke! Preto s nim cestujem len z nutnosti - ked nemam na vyber.

Listky su predražené a sluzby prakticky NULOVÉ!!!

Vo vlakoch spoločnosti LEO Express je "Business" trieda na nižšej urovni ako najnižšia trieda "Standard" vo vlakoch spoločnosti RegioJet! A ktory je samozrejme za zlomkovú cenu!

Úzké sedacky (malo miesta), nefunkčné WIFI, chyba TV, atď. atď. Zkrátka za vela penazi malo muziky. A to hovorim o Business triede!

Jedine "pozitivum", že sprievodca vypol vnutorne osvetlenie! Hoci až niekedy po pol noci ale predsa. V úvodzovkách preto, pretože nechali zapnuté monitory nad uličkami s reklamami. Navyše na plnom kontraste takže to blikanie pôsobilo dosť rušivo a neprijemne aj zo zavretými očami!

Toľko ZHRUBA k mojej skusenosti z business triedou vo vlaku spoločnosti LEO Express. Neviem si predstaviť čo musí byť v nižších triedach! Preto priatelia skutočne, ak máte na výber tak sa tomuto vlaku vyhnite!

Dátum zážitku: október 2016
6  Poďakujte používateľovi Denis S.
Recenzované: 24. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

S Leo expresem jsem nejela poprve a urcite ne naposledy. Praha-Olomouc pohodlne a bez zpozdeni. Velice ocenuji kladne moznost rezervace pres internet a clovek nemusi stat fronty na jizdenky. A cena je velice prijemna oproti jinym spolecnostem.

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi Zuzana V.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Mirek S, Manažer komunikace v zariadení Leo Express.Zodpovedané: 7. júla 2018

Děkujeme za super recenzi! Určitě vyzkoušejte i nákup jízdenky přes naši mobilní aplikaci! :)

Recenzované: 27. apríla 2016 cez mobilné zariadenie

****** odporúčam na cestovanie skvelá doprava
Super obsluha, príjemné cestovanie, WiFi. Za mňa super služobná cesta a prosim odmeniť pani sprievodkynu s blond vlasmi.

Dátum zážitku: apríl 2016
Poďakujte používateľovi Lenka B.

Dobrý den, děkujeme za hezkou recenzi, pochválíme všechny naše blond stewardky :)