“Skvele jedlom”

Kuchyňa: Zdravé, Fusion
Možnosti stravovania: Rezervácie
Štvrť: Anděl
Zrecenzované: 1. apríla 2018

Restauraciu Lavande sme si vybrali ako miesto na veceru, lebo nas zaujalo menu. Vybrali sme si lososovy tatarak ako predjedlo, polievky (hubovu a kuraci vyvar) a hlavne jedla (rolky z morskeho vlka balene v slanine so zeleninou a kremom z paprik a spagety s krevetami, cherry paradajkami a bazalk.pestom). Jednoznacne mozeme povedat, ze jedlo bolo vynikajuce. Skvela, vyvazena chut, potesenie pre oci i telo. Je vidno, ze kuchari, (ktorych je mozno vidiet zvonku, ak clovek nakukne cez sklo :) sa svojmu remeslu rozumeju. Jedinu vyhradu sme mali k obsluhe, a to dve veci. Casnicky boli sice velmi mile a ustretove, avsak jedna z nich nie velmi profesionalna, kedze nevedela zakladne pravidla tejto profesie (podavanie tanierov z pravej strany a najma chytanie holymi rukami casti priboru, ktore sa pri jedla davaju do ust, ked ho prinasala na stol). Je to skoda, lebo jedlo je skvele a prostredie velmi prijemne.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Domi K.

Zrecenzované: 24. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Casto sem chodim na veceri - jidlo bylo vzdy vynikajici a obsluha prijemna. Posledni zmena jidelniho listku mi trochu omezila vyber, predchozi menu mi vyhovovalo vice.

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi R4579FCmartinam.
Zrecenzované: 18. októbra 2015 cez mobilné zariadenie

Prijemne prostredie, obsluha na vybornu, jedlo delikatesa urcite prideme ochutnat dalsie speciality ☺

Dátum návštevy: október 2015
Poďakujte používateľovi Zuzana S.
Zrecenzované: 18. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: február 2020
Zrecenzované: 2. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: február 2020

Cestovatelia, ktorí si pozreli Lavande Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Lavande Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!