“Xxx”

Na pozícii č. 1 149 spomedzi 6 581 Reštaurácie v Prahe
Kuchyňa: Európske, České
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Štvrť: Praha 15

Prijemne prostredi i obsluha a vynikajici chutove vyladene jidlo.Pokud se chcete kvalitne najist za zbytecne neprepalene prazske ceny,jen doporucuji!:)

Poďakujte používateľovi Adéla K.

Zrecenzované: 17. októbra 2018

boli sme v neďalekom obchoďáku a prepadol nás hlad. Miesto podpory čínskeho bistra sme sa vybrali Na Kačabku, nakoľko je to len 1 či 2km odtiaľ. Veľmi pekné prostredie, veľmi milí personal, veľmi ťažký výber jedla (asi 7 jedál a jedno lepšie znejúce jak druhé). Skončili sme pri burgeri a kačacom prse s pyré. Musím povedať, že nikdy som lepšie kačacie nejedol ako tam. Fakt skvela voľba tento podnik, vykašlite sa na bistra a fastfoody a radšej podporujte podniky ako je tento, tie si to zaslúžia. Návštevu rozhodne neoľutujete.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi S4200IWmartink.
Zrecenzované: 14. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemna restaurace na klidnem a krasnem miste.Hezky interier a jeste hezci zahradka ve dvore.Mila obsluha a vytecna kuchyne z cerstvych surovin.Muzu jen doporucit

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi bara-pa.
Zrecenzované: 15. júla 2019

Dátum návštevy: júl 2019
Zrecenzované: 16. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: jún 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Na Kačabce, si pozreli aj

Průhonice, Středočeský kraj

Navštívili ste Na Kačabce? Podeľte sa o svoje zážitky!