Grévin ♥️

Veľmi krásna výstava. Som veľmi spokojná. Odporúčam každému čo navštívi Prahu. Ďakujem, figuríny... viac informácií

ancovicka9
Myjava, Slovensko
Super zábava

Recenzované: 2. októbra 2018
LuciaR2868
Kovacova, Slovensko

Recenzované: 20. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Dobrý večer, múzeum je pekné , len som bola sklamaná, že pani, ktorá nám prezentovala múzeum hovorila iba po anglicky, český nevedela (my s manželom nevieme anglicky) , čo ma ozaj šokovalo, predsa len, boli sme v hlavnom meste Českej republiky. Takže toto mi hneď na začiatku pokazilo dojem

Dátum zážitku: október 2018
Poďakujte používateľovi Daydream826105.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Grevin15, Manažer komunikace v zariadení Grévin Praha.Zodpovedané: 22. októbra 2018

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení a mrzí nás, že Vám absence češtiny zkazila dojem. Zaměstnanců máme hodně a jejich znalost angličtiny je pro nás vzhledme k lokalitě, kde se muzeum nachází, velmi důležitá.

Recenzované: 2. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Super zážitok pre celú rodinu, nádherné, tak realistické sú niektoré figuríny, že neveríte, že nie sú živé ;-). Odporúčam

Dátum zážitku: september 2018
Poďakujte používateľovi LuciaR2868.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Grevin15, Manažer komunikace v zariadení Grévin Praha.Zodpovedané: 4. októbra 2018

Děkujeme za hodnocení, jsem rádi, že se Vám v muzeu líbilo.

Recenzované: 7. marca 2018

Figuríny boli veľmi pekné, realistické, zasadené do reálnych prostredí, páčila sa mi hlavne česká hospoda :-) Oceňujem, že väčšina osobností prezentovala domácu krajinu. Doplnkové predmety na fotenie boli fajn, ale neodvážili sme sa ich použiť. Pravdu povediac, čakala som za tie peniaze trochu viac, ale v zásade to ušlo. V sieni slávy nám pri fotení vadili zrkadlá. Určite odporúčam.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi JanaJ743.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Grevin15, Manažer komunikace v zariadení Grévin Praha.Zodpovedané: 30. júla 2018

Děkujeme za hodnocení a příště se nebojte použít všechny rekvizity na fotografování!

Recenzované: 16. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Slušné múzeum voskových figurín. Postavy z vosku ako napríklad Tomáš Baťa, Michael Jackson, Peter Čech, Vinetou, Jackie Chan a veľa iných....

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi Roam744568.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Grevin15, Manažer komunikace v zariadení Grévin Praha.Zodpovedané: 5. januára 2018

Děkujeme za Váš příspěvek.

Recenzované: 15. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Skvelé, fantastické, super zážitok . Vrelo odporúčam Grevin múzeum počas návštevy Prahy . Nezabudnuteľný zážitok, výborna zábava . Strávili sme tu skoro dve hodiny, figuriny, prostredie jedným slovom - nádhera..
Chválim aj profesionálnu obsluhu ..
Pri najbližšiej návšteve Prahy určite k Vam znovu zavitame..
Ste supeeer

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi Martin Š.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Grevin15, Manažer komunikace v zariadení Grévin Praha.Zodpovedané: 20. októbra 2017

Děkujeme za Vaše hodnocení, velmi nás potěšilo.