“Bol som spokojný”

Kuchyňa: České
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Praha 2

Túto reštauráciu som našiel v máji 2019 na služobnej ceste v Prahe. Nemal som chuť na preplnené predražené reštaurácie v centre mesta. Podobný názor mal môj obchodný partner s ktorým sme sa tam zastavili na večeru. Dobré pivo dobrá kuchyňa príjemná obsluha. Príjemné prostredie a atmosféra.
Je september a práve tu sedím a vychutnávam si pivo. Tento krát som ubytovaný asi hodinu pešej chôdze od tejto reštaurácie ale som tu už druhý deň. Znova ma nesklamali. Dúfam že si udržia ten štandard ktorý majú aby mi spríjemnili pobyt v Prahe.

Poďakujte používateľovi prcko234.

Zrecenzované: 28. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Zobral som rodinu na výlet s tým, že som hľadal reštauráciu v okolí bytu s dobrým pomerom cena/výkon. Prišli sme 14:50, potom ako sme si objednali nás presadili s tým, že daný stôl je rezervovaný na 15:00. Najprv sme si chceli objednať s normálneho menu a dostali sme negatívnu odpoveď, že do 15:00 jedine z denného menu. Ako sme si objednali, po 5min prišlo prvé ospravedlnenie, že nie je už jeden druh polievky, ktorý sme chceli. O ďalších 5min už nebol ani jeden z chodov. Keby nie sme tak hladní, okamžite odchádzame.
Jedlo síce bolo fajn a rýchlo pripravené, ale personál nemal prehľad o tom čo sa mu v podniku deje. Možno keby si môžme 10min pred koncom denného menu objednať z regulérnych jedál, nemal by som za sebou celkom trápnu situáciu. Osobne by som sem už rodinu nebral. Pre partiu nenáročných kamarátov možno ok.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Matúš K.

Zrecenzované: 8. septembra 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli U Tří Bojovníků, si pozreli aj

Navštívili ste U Tří Bojovníků? Podeľte sa o svoje zážitky!