Invisible Exhibition - Neviditelná výstava

Recenzované: 10. júna 2018
mariannka98
Senec, Slovensko
Nevahejte

Nevahejte navstivit tuto “vystavu”... skvely pruvodce a odnesete si neuveritelne zazitky ze sveta... viac informácií

Recenzované: 16. februára 2018
156roman_

Recenzované: 10. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Úžasná skúsenosť, odporúčam každému :)! Bola som prekvapená, aké všetky situácie mám možnosť skúsiť ako “slepá”. Perfektne!

Dátum zážitku: jún 2018
Poďakujte používateľovi mariannka98.
Recenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Nevahejte navstivit tuto “vystavu”...
skvely pruvodce a odnesete si neuveritelne zazitky ze sveta slepych, vcitite se do jejich zivota a na zaver se muzete osvezit v kavarne a zkusit si objednat, napit a zaplatit v uplne tme, opravdu silny zazitek

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi 156roman_.
Recenzované: 6. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Nový zážitok ocitnúť sa v uplnej tme a vnímať svet “očami nevidomých”...zo začiatku sa može zdať, že je to mierne skľučujúce, ale netreba sa zľaknúť a ísť si to “zažiť”...po tejto skúsenosti budú mať nevidomí váš ešte vačší obdiv!

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi EvaZ728.
Recenzované: 18. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Odporúčam vyskúšať a spoznať niečo viac o slepote. Človek si aspoň na chvíľu uvedomí a možno aj na dlhšie ako je dobre mať zdravy zrak.

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi jozeff15.
Recenzované: 3. augusta 2015

vynikajúci projekt kde si môžu vidiaci vyskúšať svet nevidiacich.Konajú sa aj večere v tme alebo ochutnávky vína v tme .Skutočne výnimočný zážitok.

Dátum zážitku: júl 2015
Poďakujte používateľovi laco_ontheroad.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Invisible E, Manažer komunikace v zariadení Invisible Exhibition - Neviditelná výstava.Zodpovedané: 9. augusta 2015

Děkujeme!