Obráťte sa na poskytovateľa ubytovania a získajte informácie o dostupnosti.
Dostupné sú podobné hotely.
Zobraziť všetko
Recenzované: 25. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Dakujem krasne za prijemne rozmaznavanie mojej osoby, pocas sluzobnej cesty:-) a tie vynikajuce ranajky, mily personal a slecna na recepcii mi velmi pomohla , velke dakujem a tesim sa kedy budem moct znovu k Vam prist ☺

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi FrequentFlier737516.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petr B, Manažer komunikace s hosty v zariadení Galerie Royale.Zodpovedané: 27. októbra 2017

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzované: 25. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi mily a ustretovy personal, dobra lokalita, dostupnost, chutne jedlo, urcite sa este vratim.odporucam je tu prijemne prostredie, izby su pekne a cisto zariadene.v ktorom sme sa velmi dobre citili.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi ewelin96.

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzované: 25. októbra 2017

Skvelý, pekne zariadený hotel s dobrou atmosférou, milí personál a výborné raňajky. Hotel sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite. Určite hotel ešte využijeme aj pri ďalšej návšteve Prahy. Určite odporúčam.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi Global659215.

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzované: 31. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Boli sme velmi spokojni,prijemny personal.Velmi dobre jedlo,dobra poloha hotela.Pekne zariadene izby a dobra atmosfera.Jedine co mi tu chyba je wellnes stacilo by aj maly alebo nejaka mala sauna a taktiez by sa tu mohli podavat aj vecere lebo tu velmi dobre varia.Inac sme boli vsetci spokojni.Odporucam aj pre rodiny s detmi.

Dátum pobytu: október 2016
1  Poďakujte používateľovi Robert4468.
Recenzované: 29. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Hotel vyborne lokalizovany v blizkosti potravin, metra, kaviarne aj restauracii.
Nasa izba bola sice mensia, ale zato velmi utulna a cista, rovnako aj kupelna.
Na poziadanie personal uprace izbu a kupelnu kazdy den aj s vymenou uterakov, nie je tomu co vytknut.
Hotel ponuka ranajky formou svedskych stolov, z ktorych si vyberie kazdy.
Jednoznacne odporucame.

Dátum pobytu: október 2016
1  Poďakujte používateľovi SimonaB2557.