Recenzované: 31. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel maličký, útulný, veľmi milý personál. Cítime sa tu super, kúsok od centra, výborné raňajky. Izby čisté, upratovačka pekne poupratuje. Proste nemáme čo vytknúť. Ďakujeme :) Fakt vrelo odporúčame!!!

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi AdamH5229.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petr B, Manažer komunikace s hosty v zariadení Hotel Brixen Prague.Zodpovedané: 1. februára 2018

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzované: 20. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Raňajky boli super, izba priestranná a moderne zariadená, personál na recepcii bol veľmi ochotný. Musím pochváliť čistotu v celom hoteli, ničím nerušený pobyt od ďalších hostí. Odporúčam sem prísť a vyskúšať. U mňa plný počet bodov.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi T550SLpeterk.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petr B, Manažer komunikace s hosty v zariadení Hotel Brixen Prague.Zodpovedané: 21. januára 2018

Recenzované: 13. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel v centre blízko Václavského námestia, izby čisté, len už trochu staršie, opotrebované. Čo ma zarazilo tak personál, ktorý nevedel po česky ani anglicky a opravoval ešte v čase príchodu izbu kde potom smrdel náter farby na stene. Raňajky fajn, celkom dobrý výber. Personál milý.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi Merinka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petr B, Manažer komunikace s hosty v zariadení Hotel Brixen Prague.Zodpovedané: 31. decembra 2017

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Pochvaly našeho personálu si velice vážíme. Jsme samozřejmě rádi, že uvádíte i kritické připomínky, které nám pomohou zlepšit naše služby.

Recenzované: 31. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel splnil naše očakávania...výhodná poloha - metro, centrum.... príjemný, ústretový personál, bohaté raňajky, útulná izba, určite kvalita za prijateľnú cenu. Hotel všetkým odporúčam !! Určite sa sem ešte vrátime !

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi MartinaS4027.
Recenzované: 17. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Odporucame vsetkym dovolenkarom. Super ubytovanie, ochotny a mily personal,ciste izby, bohate ranajky. Idealna poloha hotela, pretoze sme boli v blizkosti centra. Metro hned za rohom. Vyhodou vlastne parkovisko. Tiche prostredie. Nenasli sme ziadne negativa

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi 99alexis99.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petr B, Manažer komunikace s hosty v zariadení Hotel Brixen Prague.Zodpovedané: 29. septembra 2017