Karlovy lázně

Najväčší club v Strednej Európe, tak prečo tam neskočiť? Na každom poschodí iná hudba, bar, znie... viac informácií

Recenzované: 31. januára 2019
matisince99
Košice, Slovensko
Party víkend

Recenzované: 1. marca 2017
MiriamaH5
Prečítať všetky recenzie (1 283)

Recenzované: 1. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Prvy klub v Prahe ktorý som navštívila...navštevovala som ho rada skoro 3x do roka :) celkom mi vyhovovalo, že som mala okolo veľa cudzincov lebo rada komunikujem po anglicky ale posledný rok sa to akosi zhoršilo ... stále tam chodím rada ale už to nieje to čo bolo !
Ale určite ešte prídem !!! :-)

Dátum zážitku: január 2017
Poďakujte používateľovi MiriamaH5.