Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 3. apríla 2017

Ubytovať sa v tomto hoteli bola dobrá voľba.Hotel je prerobený zo starej fary a aj to ho robí zaujímavým.Personál veľmi milí,raňajky výborné. Veľmi dobrá poloha hotela-všade blízko.Určite sa vrátime.Praha je nádherná. :-)

Dátum pobytu: marec 2017
Poďakujte používateľovi Nonusa.
Recenzované: 17. februára 2016

Boli sme vo vašom hoteli v období od 12.02.2016 do 14.02.2016, ,poloha hotela vynikajúca v blízkosti Karlovho námestia,Václaváku,staromestského námestia atď.Ďakujeme hlavne recepcii za výmenu izby,ktorá po únavnom dni bola našim balzamom na dušu.

Dátum pobytu: február 2016
Poďakujte používateľovi RZlatko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jan P, Manažer v zariadení U Svatého Jana.Zodpovedané: 13. mája 2016

Dobrý den,

velice si vážíme Vašeho pozitivního hodnocení a těší nás, že jste byli s našimi službami spokojeni. Vždy se snažíme maximálně vyhovět požadavkům hotelových hostí. Bude nám potěšením Vás znovu přivítat v hotelu U Svatého Jana, Praha při Vaší příští návštěvy Prahy.

S přátelským pozdravem

Recenzované: 12. marca 2015

Kto hlada tichy, kludny hotel na velmi dobrej urovni a dobrej polohe, nech sa urcite ubytuje tu! :) Prostredie je vhodne na tiche rozjimanie, vyborne ranajky, formou svedskeho stola, kava, caj, rôzne vyborne marmelady, velmi som sa tesila na tie ranajky. Hotel pôsobi starobylo ale je vynoveny, na recepcii sa dozviete vela info o Prahe, tipy, staci sa opytat, urcite sa tam vratim, spokojnost 100% - na! :)

Tip na izbu: Mala som jednolozkovu izbu, ktora bola ticha, prijemna, cez den je troska hluku od tramvaji ale v pohode, v noci uplne super, klud, super sa mi spalo, postel velmi prijemna, vsetko ciste, interier zariadeny s vkusom a primerane k hotelu, nakolko sa jedna o byvalu faru.
Dátum pobytu: marec 2015
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
1  Poďakujte používateľovi bea69bm.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jan P, Manager v zariadení U Svatého Jana.Zodpovedané: 17. marca 2015

Dobrý den Beo,

jsem rád, že jste byla s našimi službami spokojená a těším se na Vaši další návštěvu v hotelu U Svatého Jana.

Recenzované: 4. februára 2015

Velmi dobra poloha,ubytovanie cistota a obsluha vynikajuceee !!! Izby su velke,velky postel.Kupili sme voucher na 3 dni/2noci na internete. Obchody a vaclavske namestie nedaleko od nas !! Karluv most je nadherne.

Dátum pobytu: január 2015
2  Poďakujte používateľovi kinga199305.

Dobrý den,

mockrát děkujeme za pozitivní hodnocení a tešíme se na Vaši další návštěvu u nás.

Recenzované: 27. januára 2015

Na hotel sme prišly začiatkom januara,s partnerkov sme trafily na prvý šup z hlavneho nadražia-metrom.Je to dobre zašite a pokojne miesto blizko centra.Dobra cena,vinikajuca strava,perfek personal.
Janko a Janka

Dátum pobytu: január 2015
1  Poďakujte používateľovi Jan R.