Hotely v blízkosti
Obdobie roka
JazykVšetky jazyky
Ďalšie jazyky
Hodnotenie od cestovateľov
Pozrite si, čo hovoria cestovatelia:
Vybrané filtre
Filter
Aktualizuje sa zoznam…
165 385 recenzií
Recenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Krasny hotel na super miste, skvele jidlo, perfektni pokoje, ochotny personal.

Jediny problem je s nedostatek parkovacich mist v podzemnich garazich, v ostatnich hotelech byva standardni mit parkovani v cene ubytovani. Zde musite hledat v okoli neuveritelne drahe parkovani.

Dátum pobytu: január 2018
Typ výletu: Cestoval/a na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Lukyna7.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Cluster_GM-Le-Hotels, Generální ředitel v zariadení Grandior Hotel Prague.Zodpovedané: 19. februára 2018

Milý Lukyna7,

Děkujeme za Váš komentář.

Bohužel v centru Prahy je parkování velmi náročné. Podzemní garáž, kde je umožněno parkování hotelovým hostům, je veřejná a nejsme oprávněni zasahovat do cenové politiky či parkování nabízet v ceně ubytování.

Přeji hezký den a jsem s pozdravem,

Milan Švára
Hotel Director
Le Hotels Group

Recenzované: 30. decembra 2016

veľmi moderný hotel, krásne izby, výborné raňajky, lokalita priamo v centre, len kúsoček od nákupného centra Paládium, kúsok od autobusovej stanice Florenc, určite sa ešte v budúcnosti vrátime. určite odporúčam.

Dátum pobytu: jún 2016
  • Typ výletu: Cestoval/a s priateľmi
    • Izby
Poďakujte používateľovi veronikad306.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Cluster_GM-Le-Hotels, Generální ředitel v zariadení Grandior Hotel Prague.Zodpovedané: 2. januára 2017

Milá veronikod306,

děkujeme za Vaše milá slova a pozitivní hodnocení hotelu. Jsme potěšeni, že jste si pobyt užili a těšíme se na další shledání.

Petr Lžičař

Recenzované: 19. decembra 2016

Moderny hotel Na Porici, blizkost centra peso, hned oproti vchodu zastavka elektricky, metro 200m, blizko Hudebni divadlo Karlin. Ustretovy personal, pestre ranajky s privitacim drinkom a zivou hudbou. 2 negativa: na ranajky neboli vajicka na makko a kupelna bez bidetu

Dátum pobytu: december 2016
  • Typ výletu: Cestoval/a s priateľmi
    • Služby
Poďakujte používateľovi Ivo H.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Cluster_GM-Le-Hotels, Generální ředitel v zariadení Grandior Hotel Prague.Zodpovedané: 24. decembra 2016

Vážený Ivo H,

dovolte mi Vám upřímně poděkovat za recenzi, kterou jste sdílel s ostatními TripAdvisor uživateli. Zpětná vazba našich vážených hostů je pro nás velmi důležitá, jelikož jsou to právě naši hosté, kteří mohou objektivně posoudit kvalitu nabízeného produktu. Těší nás, že jste s námi spokojen!

Velmi si vážím Vaší přízně a věřím, že budeme mít možnost se s Vámi opět při nejbližší příležitosti setkat.

S přátelským pozdravem

Petr Lzicar

Recenzované: 12. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Tezka situace mezi prazskymi 5 hvezdami. Hotel se snazi, personal a spolecne prostory OK, drobne chybky promijom a fandim ptoti vekym rezezcum. Jsem z oboru a misto a hotel ma potencial. Za mne doporucuji.

Dátum pobytu: september 2016
Typ výletu: Cestoval/a na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Ferdinand_Von_Berg.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Cluster_GM-Le-Hotels, Generální ředitel v zariadení Grandior Hotel Prague.Zodpovedané: 25. septembra 2016

Vážený uživateli Ferdinand911,

děkujeme za to, že jste s námi. Každý z hotelů naší skupiny je unikátním spojením designu a lidského přístupu. Jsme potěšeni, že jsme se stali Vaším favoritem.

Petr Lžičař

Recenzované: 14. júna 2016

Dátum pobytu: jún 2016
  • Typ výletu: Cestoval/a vo dvojici
    • Lokalita
    • Izby
    • Služby
Recenzia získaná v spolupráci s partnerom Amoma.com
Táto recenzia predstavuje subjektívny názor jednotlivého cestovateľa a nie je názorom spoločnosti TripAdvisor LLC ani jej partnerov.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Cluster_GM-Le-Hotels, Generální ředitel v zariadení Grandior Hotel Prague.Zodpovedané: 19. júna 2016

Nahlásiť odpoveď ako nevhodnú
Táto odpoveď predstavuje subjektívny názor zástupcu vedenia. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC ani jej partnerov.
Zobraziť ďalšie recenzie