Recenzované: 4. februára 2018

Bol som naozaj velmi nespokojny s rezervačnym servisom, do tohto hotela určite uz nikdy nepojdem ani keby bol zadarmo, bol som velmi sklamany neprofesionalnym pristupom pracovnikov zabezpečujúcim rezerváciu pobytu. NIKDY VIAC !!!

Dátum pobytu: február 2018
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi martinkovac2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Eva M, Front Office Manager v zariadení Grandium Prague.Zodpovedané: 6. februára 2018

Dobrý den,

je nám opravdu líto, že jste byl zklamán neprofesionálním přístupem pracovníků na rezervačním oddělení.
Bohužel jsem v hotelovém systému nenašla rezervaci přímo na Vaše jméno.
V termínu 31.1. - 1.2. u nás bydlel host se stejným příjmením přes rezervační portál HRS.

Mohla bych Vás požádat, zda byste mi napsal více podrobností k tomuto problému, prosím?

S pozdravem

Eva Machalová
Front Office Manager

Recenzované: 12. januára 2018

Boli sme tam s priateľom 3noci no nemám absolútne čo vytknúť hotel je krásny raňajky úžasne veľký vyber jedál... blízkosť na stanicu blízkosť do centra hneď oproti úžasná reštaurácia..top top určite sa veľmi radi vrátime

Dátum pobytu: január 2018
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi SabinaS1636.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Nella N, Manažer komunikace s hosty v zariadení Grandium Prague.Zodpovedané: 18. januára 2018

Važená paní Sabino,

mockrát děkujeme za Váš koment. Jsme rádi, že se Vám pobyt u nás v hotelu líbil a už se těšíme na Vaši další navštěvu.

Nina Ferdova,
Guest Relations

Recenzované: 19. decembra 2017

Velka vdaka patri milemu, ustretovemu a proklientsky orientovanemu personalu hotela.
Hotel je pekny moderny, cisty. Lokalizovany kusok od hlavnej stanice, ktoru ale nepocut. Taktiez kusok od Vaclavskeho namestia i metra. Promptny je aj hotelovy taxi.
Z mojej strany maximalna spokojnost. Rada odporucam.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi Adriana B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Nella N, Manažer komunikace s hosty v zariadení Grandium Prague.Zodpovedané: 20. decembra 2017

Važená paní Adriano,

chtěla bych Vám moc poděkovat, že jste si vybrala pro Vaši dovolenou náš hotel. Jsme opravdu rádi, že jste byla spokojená! Ještě jednou děkuji a přeji příjemné prožití svátků.

Nina Ferdova,
Guest Relations

Recenzované: 2. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Po skúsenostiach s košickým hotelom sme vyskúšali aj prahˇskú verziu. Trocha problémové parkovanie a ulica pred hotelom hlučnejšia. Vybavenie hotela skvelé, raňajky a servis na vysokej úrovni. Izby paráda, účel aj design sú v súlade.

Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Nella N, Manažer komunikace s hosty v zariadení Grandium Prague.Zodpovedané: 9. júna 2017

Vážený pane Jozefe,

velice si vážíme Vašeho názoru a jsme rádi, že jste si užil pobyt u nás v Praze.

Nina Ferdová,
Guest relations

Recenzované: 28. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Stavba v blizkosti hotela. Izba ticha. Personal na recepcii spokojnost. Ranajky v pohode ale velmi velka hlucnost. Ako v jedalni pri vacsom pocte ludi. Dobra lokalita do centra mesta. Moznost ponechat kufre na recepcii

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi miroslavc260.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Yasmin P, Manažer komunikace v zariadení Grandium Prague.Zodpovedané: 26. decembra 2016

Dobrý den Miroslave,
děkujeme za Váš komentář. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. V hotelovém výtahu doporučujeme čas, kdy je snídaňová restaurace méně obsazena.

S pozdravem
Barbora - guest relations