“Maximálna spokojnosť ”

Na pozícii č. 1 374 spomedzi 6 575 Reštaurácie v Prahe
Kuchyňa: Európske, Talianske, České
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Štvrť: Nusle

Síce som sa v tejto reštaurácií zastavil v čase obedového menu ale bol som nadmieru prekvapený. Vynikajúca česká kuchyňa prístup personálu to som už dlho nezažil. Trošičku zamrzelo prechladené pivo ale to je drobnosť. Zanechali vo mne veľmi pozitívny dojem určite sa vrátim.

Poďakujte používateľovi prcko234.

Zrecenzované: 12. mája 2018

Kvalitná, poctivvá česká kuchyňa či na obedy alebo večera, posedenia - sviačková, rezne, Vepřová panenka v kruste vynikajúca...atď + príjemná usmievavá obsluha.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi AmirO443.

Zrecenzované: 3. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2019
Zrecenzované: 19. júna 2018

Dátum návštevy: jún 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Na Paloučku, si pozreli aj

Navštívili ste Na Paloučku? Podeľte sa o svoje zážitky!