Recenzované: 18. apríla 2019

Izby fajn, priestranné, čisté. Dostupnosť k metru super. Postel, príšerne tvrdá. Skvelo hodnotím však kúpeľnu. Raňajky by mohli byť bohatšie ale dá sa. Parkovanie fajn naokolo však toho veľa, okrem metra nie je.

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Camper38493646514.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 29. apríla 2019

Dobrý deň, ďakujeme za váš pobyt a recenziu. Radi Vás u nás opäť privítame. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzované: 9. apríla 2019

Hotel bol veľmi pekný, čistý veľmi príjemný persónal tam pracuje. Hotel ma aj dobrú polohu že sa nachádza hneď pri stanici metra. Raňajky boli tiež super. Hotel ma veľkú výhodu že sa tam nachádza aj welness. Rada sa tam určite ešte niekedy vrátim :)

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi Curious05819726707.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 10. apríla 2019

Milý hosť, ďakujeme Vám za pobyt v našom hoteli a taktiež za vašu recenziu. Dúfam, že ste si svoj pobyt v Prahe užili a dúfame, že Vás čoskoro budeme môcť opäť privítať. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzované: 5. apríla 2019

Veľmi pekný hotel, s veľmi dobrou polohou - kúsok na vlak a metro (skutočne kúsok, asi 50 m?).
Pekné čisté útulné izby, príjemný ochotný personál a výborné raňajky.
Bola som viackrát a určite sa vrátime.

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi JanaPet.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 5. apríla 2019

Milá Jana, ďakujeme veľmi pekne za krásne hodnotenie a sme radi, že sa Vám v našom hoteli páčilo.
Dúfam, že nás počas svojej budúcej cesty do Prahy opäť navštívite. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzované: 7. marca 2019

s ubytovaním sme boli veľmi spokojní aj s personálom, ktorý ochotne pomôže a hlavne na recepcii, keď som mala zdravotne problémy mi pani ochotne pomohla a poskytla liek. taktiež chválime reštauráciu či už obedy , ktoré sú kreatívnejšie, veľmi chutné a lahodia aj oku

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi Odyssey26391409240.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 11. marca 2019

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za pekné hodnotenie a sme radi, že sa Vám v našom hoteli páčilo. Dúfam, že nás počas svojej budúcej cesty do Prahy opäť navštívite. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzované: 11. februára 2019

Odporúčam hotel, je v dobrej lokalite, všade sa dá rýchlo dostať , je tam nádherne, izby čisté, útulné, personál ochotní, príjemní, ústretoví, raňajky fantastické, človek si vyberanie na čo má chuť...

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi staffenova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 12. februára 2019

Milá pani Štaffenová, ďakujeme veľmi pekne za krásne hodnotenie a sme radi, že sa Vám v našom hoteli páčilo. Momentálne sme zmenili celý koncept raňajok a sme radi, že máme ihneď pozitívne ohlasy. Pokiaľ budete potrebovať akúkoľvek pomoc týkajúcu sa vašej budúcej rezervácie, neváhajte nás kontaktovať. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations