Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 30. marca 2018

Výborná dostupnosť ( parkovisko pri hoteli, metro-vlaková stanica 200m ), príjemne a vkusne zariadená izba ( boli sme ubytovaní v izbe typu Junior v podkroví s výhľadom). Pohodlná posteľ. Neviem posúdiť komfort v letných mesiacoch, ale myslím, že tam bola inštalovaná klimatizácia a tienenie okien. Veľmi dobrá kuchyňa, príjemný personál

ďakujeme, radi sa vrátime

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi martin b.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 5. apríla 2018

Milý Martin, ďakujeme Vám za pobyt v Absolutum Boutique Hoteli a tiež za vašu vynikajúcu recenziu. V letných mesiacoch majú klienti k dispozícii klimatizáciu. Radi Vás u nás opäť v lete privítame. Budeme sa tešiť na vašu návštevu. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzované: 23. marca 2018

Blízko metro, Mcdonald, milé slečny recepčné, čistota a wellness priamo pod hotelom (aj privátny). Izbu sme mali úplne najzakladnejsiu a úplne stačila, nakoľko sme celý deň boli v centre a večer unavení zaspali. :)

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi magdalenkaholesova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 26. marca 2018

Milá Magdaléna, ďakujeme Vám za pobyt v Absolutum Boutique Hoteli a tiež za vašu vynikajúcu recenziu. Vaše slová chvály ohľadom lokality, čistoty hotela a personálu nás veľmi potešili. Pokiaľ budete potrebovať akúkoľvek pomoc týkajúcu sa vašej budúcej rezervácie, neváhajte nás kontaktovať. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzované: 1. marca 2018

Odporúčam, všetko bolo super až na to, že v reštaurácií pri raňajkách bolo chladno a spomínanú kávu pri príchode sme nedostali. Pekne a prakticky zariadená izba. Na izbe nás čakalo víno a jablko. Wellness obmedzené ale inač super.

Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi Ján Č.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 29. marca 2018

Milí Jano a Iveta, ďakujeme za návštevu nášho hotela a za vašu peknú recenziu. Je mi ľúto, že vám bolo v reštaurácii chladno, váš postreh som odovzdala vedeniu reštaurácie. Kávu pri príchode sa snažíme našim klientom servírovať, bohužiaľ sa niekedy stane, že je veľa príjazdov a recepčný toto nestíha. V tomto prípade si po kávu môžete prísť aj neskôr. Ešte raz vám ďakujeme a dúfame, že Vás čoskoro budeme môcť opäť privítať. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzované: 20. februára 2018

Veľmi krásna izba príjemný personál metro veľmi blízko asi 2 minuty pešo McDonald hneď pri metre. Odporúčam tento hotel :) na recepcii veľmi zhovievavy pri výmene izby. Odporúčam izbu junior veľmi pekná.

Poďakujte používateľovi 511tina.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 21. februára 2018

Milá Tina, ďakujeme za povzbudzujúce riadky a za odporúčania pre ďalších hostí. Dúfame, že Vás čoskoro budeme môcť u nás opäť privítať. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzované: 16. februára 2018

Pobyt bol úžasný. Skvele sme si oddýchli, poloha hotela bola tiež super. Užili sme si super wellness s privátnou vírivku a chutnou večerou v reštaurácii hotela. Personál a izba boli tiež v poriadku...:)

Poďakujte používateľovi zuzanka1347.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 19. februára 2018

Milá Zuzana,
ďakujeme Vám za krásnu recenziu. Vaše slová chvály nás veľmi potešili. Pokiaľ budete potrebovať akúkoľvek pomoc týkajúcu sa vašej budúcej rezervácie, neváhajte nás kontaktovať. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations