Recenzované: 1. marca 2018

Odporúčam, všetko bolo super až na to, že v reštaurácií pri raňajkách bolo chladno a spomínanú kávu pri príchode sme nedostali. Pekne a prakticky zariadená izba. Na izbe nás čakalo víno a jablko. Wellness obmedzené ale inač super.

Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi Ján Č.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 29. marca 2018

Milí Jano a Iveta, ďakujeme za návštevu nášho hotela a za vašu peknú recenziu. Je mi ľúto, že vám bolo v reštaurácii chladno, váš postreh som odovzdala vedeniu reštaurácie. Kávu pri príchode sa snažíme našim klientom servírovať, bohužiaľ sa niekedy stane, že je veľa príjazdov a recepčný toto nestíha. V tomto prípade si po kávu môžete prísť aj neskôr. Ešte raz vám ďakujeme a dúfame, že Vás čoskoro budeme môcť opäť privítať. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzované: 20. februára 2018

Veľmi krásna izba príjemný personál metro veľmi blízko asi 2 minuty pešo McDonald hneď pri metre. Odporúčam tento hotel :) na recepcii veľmi zhovievavy pri výmene izby. Odporúčam izbu junior veľmi pekná.

Poďakujte používateľovi 511tina.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 21. februára 2018

Milá Tina, ďakujeme za povzbudzujúce riadky a za odporúčania pre ďalších hostí. Dúfame, že Vás čoskoro budeme môcť u nás opäť privítať. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzované: 16. februára 2018

Pobyt bol úžasný. Skvele sme si oddýchli, poloha hotela bola tiež super. Užili sme si super wellness s privátnou vírivku a chutnou večerou v reštaurácii hotela. Personál a izba boli tiež v poriadku...:)

Poďakujte používateľovi zuzanka1347.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 19. februára 2018

Milá Zuzana,
ďakujeme Vám za krásnu recenziu. Vaše slová chvály nás veľmi potešili. Pokiaľ budete potrebovať akúkoľvek pomoc týkajúcu sa vašej budúcej rezervácie, neváhajte nás kontaktovať. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzované: 23. januára 2018

Bola som v Prahe na pár dní s kamarátkami a deťmi, mali sme viacero izieb. Hotelu nemám čo vytknúť, keďže sme boli v januári, hotel bol príjemne vykúrený, bežné požiadavky (napr. výmena uterákov) zabezpečená, príjemný personál na recepcii. Boli sme spokojné všetky, určite hotel doporučujem už aj pre to, že je blízko stanice metra. Radi sa pri najbližšej príležitosti vrátime.

Dátum pobytu: január 2018
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi Monika P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 24. januára 2018

Milá Monika, ďakujeme Vám za pobyt v Absolutum Boutique Hoteli a tiež za vašu vynikajúcu recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami a radi Vás u nás opäť privítame. S pozdravom, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzované: 9. januára 2018

Vynikající lokalita, přímo na metru a 3 stanice od centra - lze i chůzí cca 35 minut.
Čisté pokoje s dostačujícím vybavením, velice příjemný personál.
Přímo v hotelu sauna, výborná relaxace.
Dobré pivo a jídlo:-)

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi jaroslavz2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zariadení Absolutum Boutique Hotel.Zodpovedané: 11. januára 2018

Milý Jaroslave, moc děkujeme za hezké hodnocení a vaše slova chvály. Těšíme se na viděnou. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations