“Večera”

Kuchyňa: Európske, České
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Štvrť: Nové Mesto
Zrecenzované: 29. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Stará Česká klasika, veľmi dobré ceny vzhľadom na polohu reštaurácie,čašníci milí. Chutilo mi ;)
(Len pivo stálo troška viac než inde,no dokopy s večerou to vychádzalo fajn) Každopádne ak bude zase okolo,tak sa zastavím na guláš :)

Poďakujte používateľovi Ľubomír R.

Zrecenzované: 6. novembra 2017

Chcela by som napísať veľmi pozitívnu reakciu z tejto reštaurácie. Je to priamo na Václavskom námestí, ceny Vám úplne nezruinujú peňaženku. My sme si dali vývar bol výborný a k tomu sme dostali domáce pečivo. Hlavné jedlo bolo: zemiaková kaša s kuracou rolkou, syrová omáčka- výborné. A ako bonus sme dostali mimo účtu poháriky becherovky. Pán čašník veľmi ochotný, milý a oceňujem znalosť minimálne 3 - 4 jazykov. Odporúčam.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Lucia V.
Zrecenzované: 10. mája 2017

Na začiatku nás slušný personál upozornil, že im nefunguje terminál. Keď sme chceli zaplatiť, čašník priniesol účet na kúsku papiera perom podškrtnutých pár položiek.Po zaplatení som požiadala o registračný blok. Ten sa cenovo veľmi odlišoval. Boli tam naúčtované jedlá naviac, ktoré sme vôbec nemali. Určite majú veľa zákazníkov, keď konajú tak, aby tam už človek nikdy neprišiel.
Kovalčíková Slovensko

Dátum návštevy: máj 2017
2  Poďakujte používateľovi emiliakovalcikova.
Zrecenzované: 24. februára 2016

Je vynikajici restaurace, primo pod hotelem Ambassador - Zlatá Husa. Skvely vyber ceských specialit, polévek a sezónní nabídky. Milí a ochotní číšníci, kteří vám na požádaní nemejí problém k jídlu prinést i karafu vody. Hodne muziky za málo peňez. Vrele doporučuji.

Dátum návštevy: december 2015
Poďakujte používateľovi Martin Marťas P.
Zrecenzované: 9. decembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: december 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Plzeňská rychta, si pozreli aj

Navštívili ste Plzeňská rychta? Podeľte sa o svoje zážitky!