MindMaze Prague
Skvelá zábava

Určite treba vyskúšať, skvelá zábava na jednu intenzívnu hodinu. Odporučíme aj známym, ktorí pôjdu... viac informácií

Recenzované: 20. júna 2019
Adventure66471765919
Žilina, Slovensko
Zaujimavý escape room

v MindMaze v Prahe sme sa riadne zabavili. Priestory boli pekné a čiste, únikové miestnosti boli... viac informácií

Recenzované: 21. februára 2019
Wander30025290296
Prečítať všetky recenzie (2 661)

Recenzované: 10. decembra 2017

V rámci teambulidingu sme sa rozhodli navštíviť únikovú miestnosť po prvýkrát a pre MindMaze sme sa rozhodli hlavne kvôli zaujímavým témam Enigma a Alchymistova komnata. Miestnosti sú dobre vybavené, ponúkajú logicky nadväzujúce indície a v prípade poteby aj užitočné rady našeptávača. Ak hľadáte zábavú na večer zájdite si do MindMaze.

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi dzana2017.
Recenzované: 4. decembra 2017

Uplne uuuzasny super zabavny zazitok. Velmi vela sme sa nasmiali a este dlho o tom rozpravali a aj dlho rozpravat budeme. Urcite sa zastavim zas a vyskusam aj dalsiu hru :)

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi monikamL6093BM.
Recenzované: 16. novembra 2017

Jednim slovem dokonale. Hádanky byly dobre vymyslene, vse na sebe navazovalo, presto to nebylo nic extremne složitého.

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi 912petrv.
Recenzované: 6. novembra 2017

Perfekt, funny, výborný relax, zapojenie mysle, vhodné pre rodiny s deťmi, výborná organizácia výborný zážitok

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi W41IZpetram.
Recenzované: 31. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Vyborna hra pre rodinu -boli sme s 11rocnou dcerou a bolo to zabavne a zazivne.uzili sme si to ! Isto odporucame

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi mojamusicR.